Really Simple SSL pro - en to hu_HU translation catalogue (309 entries)

en:  the SSL certificate is expiring soon. The ValidTo date is:
hu_HU: Az SSL tanúsítvány hamarosan lejár. Az érvényességi idő vége:

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
hu_HU: % s egy singleton osztály és nem hozható létre másodpéldány.

en: %s to %s of %s results
hu_HU: %s-%s %s találatból

en: %s/%s activations available.
hu_HU: %s/%s aktivációs lehetőség érhető el.

en: %sActivate%s your license.
hu_HU: %sAktiváld%s a licencet.

en: %sGo to the settings page%s or %spurchase a license%s.
hu_HU: %sLépj a beállítások oldalra%s vagy %svásárolj licenszt%s.

en: %sRead more%s.
hu_HU: %sTovábbi részletek%s.

en: %sScan again%s
hu_HU: %sÚjravizsgálás%s

en: %sScan for issues%s
hu_HU: %sProblémák keresése%s

[ctx: 'date' at 'time']
en: %s at %s
hu_HU: %s -n %s

en: (filtered from %s results)
hu_HU: (%s találatból szűrve)

en: * is the default value. This means the feature is allowed.
hu_HU: * az alapértelmezett érték. Eszerint a funkció engedélyezett.

en: .htaccess file not writable. Set the .htaccess file permissions to writeable or add the following lines manually:
hu_HU: A .htaccess fájl nem írható. Állítsd át a .htaccess fájl engedélyeit hogy írható legyen, vagy írd bele az alábbi sorokat kézzel:

en: .htaccess unavailable on nginx
hu_HU: A .htaccess nem működik nginx-en

en: A redirect to http was detected. This might result in redirect loops.
hu_HU: Http-re való átirányítás észlelve. Ez végtelen átirányítási ciklushoz vezethet.

en: According to the check that was performed just now on
hu_HU: A most végzett ellenőrzés szerint

en: Action
hu_HU: Művelet

en: activate
hu_HU: Aktivál

en: Activate license
hu_HU: Licenc aktiválása

en: After enabling this option, you have to %ssubmit%s your site. Please read the instructions on this page carefully before doing so.
hu_HU: Miután aktiválod ezt a beállítást, be kell %sküldened%s a webhelyed. Olvasd el figyelmesen a útmutatót ezen az oldalon mielőtt megteszed.

en: ago
hu_HU: ezelőtt

en: Allow
hu_HU: Engedélyez

en: Allow/revoke
hu_HU: Engedélyezés/tiltás

en: Allowed
hu_HU: Engedélyezve

en: allowed
hu_HU: engedélyezve

en: Always backup first!
hu_HU: Mindig készíts biztonsági mentést először!

en: Auto replace mixed content
hu_HU: Vegyes tartalom automatikus cseréje

en: Be very carefull with this function! Please backup your site before proceeding.
hu_HU: Légy nagyon óvatos ezzel a funkcióval! Legyen egy biztonsági mentés a webhelyről mielőtt folytatod.

en: Be very carefull with this function! Please backup your site before proceeding. This function will also create a backup of each changed file, name rsssl-bkp-filename. You can use the 'roll back files' function to restore the original files.
hu_HU: Légy nagyon óvatos ezzel a funkcióval! Legyen egy biztonsági mentés a webhelyről mielőtt folytatod. Ez a funkció egy biztonsági másolatot készít minden módosított fájlról, rsssl-bkp-filename néven. Használhatod a 'fájlok visszaállítása' funkciót az eredeti fájlok visszaállításához.

en: Blocked
hu_HU: Tiltva

en: Blocked URL: %s
hu_HU: Blokkolt URL: %s

en: cached file, deactivate cache to see the actual source
hu_HU: gyorsítótárazott fájl, kapcsold ki a gyorsítótárat, hogy lásd a tényleges forrást

en: Can be fixed automatically by pressing the Fix button. If fixing fails, the source file can be edited manually by pressing the Edit button.
hu_HU: Automatikusan megoldható a Fix gomb használatával. Ha nem sikerül megoldani, a forrás fájl manuálisan szerkeszthető a Szerkesztés gomb használatával.

en: Cannot be fixed automatically, as the mixed content is coming from an external domain. Contact the owner of the domain to update the CSS/JS file
hu_HU: Nem lehet automatikusan megoldani, mivel a vegyes tartalom egy külső domainről származik. Lépj kapcsolatba a domain tulajdonosával, hogy frissítésre kerüljön a CSS/JS fájl

en: Checking if external js or css files contain http links, %s of %s
hu_HU: Külső js és css fájlok ellenőrzése http linkek után, %s %s-ból

en: Checking posts for external URLs, %s of %s
hu_HU: Posztok ellenőrzése külső URL-ek után, %s %s-ból

en: Checking which postmeta contain external resources
hu_HU: Annak ellenőrzése, hogy mely postmeta tartalmaz külső erőforrásokat

en: Checking which resources can't load over ssl, %s of %s
hu_HU: Annak ellenőrzése, hogy mely erőforrás nem tölt be ssl-en keresztül, %s %s-ból

en: Checking widgets for external URLs
hu_HU: Annak ellenőrzése, hogy mely widget tartalmaz külső URL-t

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Configure your site for the HSTS preload list
hu_HU: Konfigurálja webhelyét a HSTS előtöltés listához

en: Content Security Policy
hu_HU: Tartalom-biztonság szabályok

en: Content Security Policy configuration
hu_HU: Tartalom-biztonsági szabályzat beállítása

en: Content Security Policy reporting enabled
hu_HU: Tartalom-biztonsági szabályzat jelentései bekapcsolva

en: Content Security Policy reporting is paused to limit server resources. Please start configuring your Content Security Policy and enable reporting again.
hu_HU: Tartalom-biztonság szabályok jelentése fel lett függesztve hogy spóroljunk a szerver erőforássaival. Kérlek állítsd be a Tartalom-biztonság szabályaidat és ezután engedélyezd a jelentéseket újra.

en: Copyright warning!
hu_HU: Copyright figyelmeztetés!

en: deactivate
hu_HU: deaktivál

en: Deactivate license
hu_HU: Licenc deaktiválása

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Directive
hu_HU: Direktíva

en: Disable access to the license page for all other accounts except your own.
hu_HU: Letiltja a licencoldalhoz való hozzáférést minden más fiók számára, kivéve a sajátot.

en: Disable for all users, except yourself
hu_HU: Letiltás minden más felhasználónak, kivéve magadnak

en: Disabled
hu_HU: Letiltva

en: Does not work with %s
hu_HU: Nem működik ezzel: %s

en: Domain/protocol
hu_HU: Domain/protokoll

en: Downloading files from other websites can cause serious copyright issues! It is always illegal to use images, files, or any copyright protected material on your own site without the consent of the copyrightholder. Please ask the copyrightholder for permission. Use this function at your own risk.
hu_HU: Fájlok letöltése más weboldalakról komoly copyright gondokat okozhat! Minden esetben illegális olyan copyright által védett kép, fájl vagy egyéb tartalom felhasználása a webhelyen amit nem engedélyezett a tulajdonosa. Kérj engedélyt a tulajdonostól. Saját felelősségre használd ezt a funkciót.

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Editing files can break your site if you do not do it right!
hu_HU: A fájlok szerkesztése tönkre teheti az webhelyed ha nem jól csinálod!

en: Elementor mixed content successfully converted.
hu_HU: Elementor vegyes tartalom sikeresen konvertálva

en: Enable this if you want the mixed content fixer for admin.
hu_HU: Engedélyezd ha kéred az admin számára a vegyes tartalom javítót.

en: Enable this if you want to automatically replace mixed content.
hu_HU: Engedélyezd ha automatikusan cserélni akarod a vegyes tartalmat.

en: Enable this if you want to block the htaccess file from being edited.
hu_HU: Engedélyezd ha megakarod akadályozni a htaccess fájl szerkesztését.

en: Enable this if you want to enable certificate expiration notices.
hu_HU: Engedélyezd ha értesítést akarsz a lejáró bizonylatokról.

en: Enable this if you want to hide the SSL menu on subsites.
hu_HU: Engedélyezd ha el akarod rejteni az SSL menüt az aloldalakon.

en: Enable this if you want to redirect ALL websites to SSL using .htaccess
hu_HU: Engedélyezd ha MINDEN weboldalt át akarsz irányítani SSL-re .htaccess használatával.

en: Enable this if you want to redirect SSL websites using .htaccess.
hu_HU: Engedélyezd ha weboldalakat akarsz átirányítani SSL-re .htaccess használatával.

en: Enable this if you want to use the internal WordPress 301 redirect for all SSL websites. Needed on NGINX servers, or if the .htaccess redirect cannot be used.
hu_HU: Engedélyezd ha a belső WordPress 301 átirányítást akarod használni minden SSL weboldalhoz. Szükséges NGINX szervereken vagy ha a .htaccess átirányítás nem használható.

en: Enforce
hu_HU: Megkövetelés

en: Enter your license key
hu_HU: Licenc kulcs megadása

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Everything
hu_HU: Minden

en: Feature
hu_HU: Funkció

en: file
hu_HU: fájl

en: File editing blocked in WordPress!
hu_HU: Fájlszerkesztés blokkolva WordPressben!

en: File editing is blocked in WordPress. To edit these files, please use your FTP client.
hu_HU: A fájlszerkesztés blokkolva van a WordPressben. Ezen fájlok szerkesztéséhez használd a saját FTP kliensed.

en: Finished scan
hu_HU: Ellenőrzés befejezve

en: First
hu_HU: Első

en: Fix http in CSS and JS files
hu_HU: Http javítása CSS és JS fájlokban

en: Fix URLs
hu_HU: URL-ek javítása

en: Follow these steps to complete the setup:
hu_HU: Kövesd ezeket a lépéseket, hogy teljesítsd a telepítést:

en: For more information about this security header, please follow this %slink%s.
hu_HU: Ha további információt szeretnél erről a security header-ről akkor kérlek nézd meg ezt a linket: %slink%s.

en: Found
hu_HU: Találat

en: Full Scan
hu_HU: Teljes ellenőrzés

en: Generating file list
hu_HU: Fájllista generálása

en: Generating web page list
hu_HU: Weboldal lista generálása

en: Go to editor
hu_HU: Menj a szerkesztőhöz

en: Great! Your scan last completed without errors.
hu_HU: Remek! Az ellenőrzés nem talált hibákat.

en: Help
hu_HU: Segítség

en: Hide menu for subsites
hu_HU: Menü elrejtése az aloldalakon

en: How to set the security headers
hu_HU: Hogyan állítsd be a security header-eket

en: HSTS, HTTP Strict Transport Security improves your security by forcing all your visitors to go to the SSL version of your website for at least a year.
hu_HU: HSTS, HTTP Strict Transport Security javítja a biztonságot azzal, hogy a weboldalát SSL változatára kényszeríti a látogatóid legalább egy évre.

en: htaccess redirection to SSL on the network
hu_HU: htaccess átirányítás SSL-re a hálózaton

en: HTTP Strict Transport Security is not enabled.
hu_HU: HTTP Strict Transport Security nincs bekapcsolva

en: HTTP Strict Transport Security was set.
hu_HU: HTTP Strict Transport Security beállítva.

en: I have read the warning, continue
hu_HU: Elolvastam a figyelmeztetést, folytatom

en: I have read the warnings, continue
hu_HU: Elolvastam a figyelmeztetéseket, folytatom

en: If these files are generated by a theme or plugin, it is best to change the settings in that plugin instead. Otherwise your changes maybe overwritten by the plugin.
hu_HU: Ha ezeket a fájlokat egy téma vagy plugin generálja, az a legjobb ha magában a pluginban változtatod meg a beállítást. Máskülönben a változásaid felülírhatja a plugin.

en: If you revoke a rule from the content security policy, the rule will be deleted from the resource list that is considered safe to load. This might affect your website, or specific functions. You can always allow the resource if needed.
hu_HU: Ha törölsz egy szabályt a tartalombiztonsági házirendből, akkor a szabály törölve lesz a biztonságosan betölthetőnek tartott tartalmak listájáról. Ez hatással lehet a weboldaladra, vagy bizonyos funkciók működésére. Persze bármikor engedélyezheted az adott elemet ha szükséges.

en: If your certificate expires, your site goes offline. Uptime robots don't alert you when this happens.
hu_HU: Ha a bizonyítványod lejár, a webhelyed offline állapotba kerül. Az uptime robotok nem fognak értesíteni ha ez megtörténik.

en: iFrame in the wp_postmeta database table
hu_HU: iFrame a wp_postmeta adatbázis táblában

en: Ignore
hu_HU: Mellőz

en: Import and insert file
hu_HU: Fájl importálása és behelyezése

en: In field: %s
hu_HU: Mezőben: %s

en: In post:
hu_HU: Posztban:

en: in uploads directory, possibly generated by plugin or theme
hu_HU: a feltöltési mappában, valószínűleg egy plugin vagy téma generálta

en: It is recommended to enable this feature as soon as your site is running smoothly on SSL, as it greatly improves security.
hu_HU: Ajánlott bekapcsolni ezt a funkciót amint az webhelyed gond nélkül fut SSL-en, mivel nagyban növeli a biztonságot.

en: It is recommended to enable this feature as soon as your site is running smoothly on SSL, as it improves your security.
hu_HU: Ajánlott bekapcsolni ezt a funkciót amint az webhelyed gond nélkül fut SSL-en, mivel növeli a biztonságot.

en: JS or CSS file with mixed content
hu_HU: JS vagy CSS vegyes tartalommal

en: Last
hu_HU: Utolsó

en: License
hu_HU: Licenc

en: License not activated
hu_HU: Inaktív licenc

en: Location
hu_HU: Hely

en: Looking up blocked resources in files, %s of %s
hu_HU: Blokkolt erőforrások keresése fájlokban, %s %s-ból

en: Looking up blocked resources in postmeta
hu_HU: Blokkolt erőforrások keresése postmetában

en: Looking up blocked resources in posts
hu_HU: Blokkolt erőforrások keresése postban

en: Looking up blocked resources in widgets
hu_HU: Blokkolt erőforrások keresése widgetben

en: Mixed content fixer on the WordPress back-end
hu_HU: Vegyes tartalom javító WordPress back-endben

en: Mixed content found in a widget. Press the edit link to edit the widget manually.
hu_HU: Vegyes tartalom widgetben. Kattints a szerkesztés gombra, hogy manuális szerkeszd a widgetet.

en: Mixed content found in in a post. Can be fixed automatically by pressing the fix button. Pressing the edit button allows you to update the link in the post manually.
hu_HU: Vegyes tartalom egy posztban. Automatikusan javítható a fix gombbal. A szerkesztés gombot használva manuálisan tudod frissíteni a linket a posztban.

en: Mixed content from a postmeta table in your database. Usually won't cause any mixed content on the front-end. Check the post if it causes mixed content. If so, the link can be replace directly in the database.
hu_HU: Vegyes-tartalom egy postmeta táblából az adatbázisodból. Általában nem okoz vegyes-tartalmat a weboldalon, de nézd meg a bejegyzést, hátha mégis. Ha mégis, akkor a linket közvetlenül az adatbázisban lehet cserélni.

en: Mixed content in %s
hu_HU: Vegyes tartalom a %s

en: Mixed content in a widget
hu_HU: Vegyes tartalom a widgetben

en: Mixed content in CSS/JS file from other domain
hu_HU: Vegyes tartalom a CSS/JS fájlban egy másik domainből

en: Mixed content in remote file
hu_HU: Vegyes tartalom egy távoli fájlban

en: Mixed content in the postmeta table
hu_HU: Vegyes tartalom a postmeta táblában

en: Mixed content resources: %s
hu_HU: Vegyes tartalmú erőforrás: %s

en: Mixed content scan
hu_HU: Vegyes tartalom keresés

en: mu plugin file
hu_HU: mu plugin fájl

en: Multisite detected. Please consider upgrading to %smultisite%s.
hu_HU: Több oldal észlelve. Vedd fontolóra a %smultisite%s-ra való fejlesztést.

en: Never
hu_HU: Soha

en: Next
hu_HU: Következő

en: nginx.conf unavailable on %s
hu_HU: nginx.conf nem elérhető a %s -n

en: No caching
hu_HU: Nincs gyorsítótárazás

en: No Content Security Policy violations found.
hu_HU: Nincs szabálysértés a tartalombiztonsági-szabályzat alapján.

en: No items reported yet. Come back at a later time.
hu_HU: Nincs még jelentett tárgy. Nézz vissza később.

en: No mixed content has been found!
hu_HU: Nem található vegyes tartalom!

en: No redirect to http detected.
hu_HU: Nem észlelhető http átirányítás

en: No response
hu_HU: Nincs válasz

en: No restrictions for this feature.
hu_HU: Nincsenek korlátozások ehhez a funkcióhoz.

en: No results found
hu_HU: Nincs találat

en: No results found in the table
hu_HU: Nincs találat a táblában

en: No results to show
hu_HU: Nincs megjeleníthető találat

en: No scan completed yet. Before migrating to SSL, you should do a %sscan%s
hu_HU: Nincs befejezett vizsgálat. Mielőtt áttérsz SSL-re, el kéne végezni egy %sscsan%s

en: No scan done yet. Start a quick or full scan to identify any issues.
hu_HU: Még soha nem indult keresés. Indíts egy gyors vagy teljes keresést a problémák feltárásához.

en: none means that this feature is not allowed. Enable this to disable the feature entirely on your site.
hu_HU: egy sem azt jelenti, hogy ez a funkció nem engedélyezett. Engedélyezd ezt, hogy teljesen kikapcsold ezt a funkciót a webhelyeden.

en: not allowed
hu_HU: nem engedélyezett

en: Not available
hu_HU: Nem elérhető

en: Not detected
hu_HU: Nem észlelt

en: On page
hu_HU: Az oldalon

en: Once 1 minutes
hu_HU: Egyszer 1 perc

en: Once 10 minutes
hu_HU: Egyszer 10 perc

en: Once Daily
hu_HU: Egyszer naponta

en: Open
hu_HU: Nyitva

note: Description of the plugin/theme
en: Optimize your SSL security with the mixed content scan, secure cookies and advanced security headers.
hu_HU: Optimizáld az SSL-biztonságot a vegyes-tartalom-keresővel, biztonságos sütikkel (secure cookie-k) és további fejlett security header-ekkel.

en: PHP file with mixed content
hu_HU: PHP fájl vegyes tartalommal

en: Please activate Really Simple SSL network wide.
hu_HU: Aktiváld a Really Simple SSL-t az egész hálózaton.

en: Please activate your license key.
hu_HU: Kérjük aktiváld a licenc kulcsod.

en: Please ensure that your site is running over SSL smoothly, and note that all subdomains, including www and non-www domain need to be HTTPS!
hu_HU: Bizonyosodj meg arról, hogy a webhelyed gond nélkül fut e SSL-en keresztül, és vedd figyelembe, hogy minden aldomain, beleértve a www és nem-www domainek is, HTTPS kell legyenek!

en: Please enter your license key. Available in your %saccount%s.
hu_HU: Kérjük írd be a licenc kulcsod. Elérhető a %saccount%sban.

en: Please install and activate Really Simple SSL to enable the add-on.
hu_HU: Kérlek először telepítsd és és aktiváld a Really Simple SSL-t mielőtt aktiválod ezt a bővítményt.

en: Please note that any changes you have made since to your current files, will be lost.
hu_HU: Vedd figyelembe, hogy minden eddigi eszközölt változás a jelenlegi fájlon el fog veszni.

en: Please renew your certificate before the expiry date.
hu_HU: Újítsd meg a bizonyítványt mielőtt lejár.

en: Please upgrade to the latest version to be able use the full functionality of the plugin.
hu_HU: Frissíts a legújabb verzióra, hogy használhasd a plugin minden funkcióját.

en: Plugin dependency error
hu_HU: Plugin kapcsolódási hiba

en: plugin file
hu_HU: plugin fájl

en: Post field with mixed content
hu_HU: Poszt mező vegyes tartalommal

en: Post with mixed content
hu_HU: Poszt vegyes tartalommal

en: Potential redirect loop.
hu_HU: Lehetséges átirányítási loop.

en: Premium settings
hu_HU: Prémium beállítás

en: Premium support
hu_HU: Prémium támogatás

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Previous scan completed with issues
hu_HU: Az előző vizsgálat problémákkal zárult.

en: Quick Scan
hu_HU: Gyors ellenőrzés

en: Re-check the redirect
hu_HU: Ellenőrizd újra az átirányítást

note: Author of the plugin/theme
en: Really Simple Plugins
hu_HU: Really Simple Pluginok

en: Really Simple SSL needs to be updated to the latest version to be compatible.
hu_HU: Really Simple SSL frissítésre szorul, hogy kompatibilis legyen.

en: Really Simple SSL pro cannot be activated. The plugin requires PHP 5.6 or higher
hu_HU: Really Simple SSL pro nem aktiválható. A pluginnak PHP 5.6-ra vagy magasabbra van szüksége

en: Really Simple SSL pro cannot be activated. The plugin requires WordPress 4.9 or higher
hu_HU: Really Simple SSL pro nem aktiválható. A pluginnak WordPress 4.9-re vagy magasabbra van szüksége

en: Really Simple SSL pro is an add-on for Really Simple SSL, and cannot do it on its own :-(
hu_HU: Really Simple SSL pro egy kiegészítő a Really Simple SSL alapváltozatához, és önmagában nem működik. :(

en: Really Simple SSL Pro license key
hu_HU: Really Simple SSL Pro licenc kulcs

en: Really Simple SSL Pro Multisite license key
hu_HU: Really Simple SSL Pro Multisite licenc kulcs

en: Receive an email when your certificate is about to expire
hu_HU: Kapjon egy e-mailt, amikor a tanúsítványa lejár

en: Recommended security headers enabled.
hu_HU: Ajánlott biztonsági header bekapcsolva

en: Recommended security headers not enabled (%sRead more%s).
hu_HU: Ajánlott biztonsági header nincs bekapcsolva (%sRead more%s).

en: Reporting active
hu_HU: A jelentési szolgáltatás aktív

en: Reporting is active and will gather Content Security Policy directives available under ‘Content Security Policy configuration’.
hu_HU: A jelentési szolgáltatás aktív és össze fogja gyűjteni a tartalom-biztonsági szabályzat irányelveit, amik a 'Tartalom-biztonsági szabályzat beállítása' résznél találhatóak.

en: Reporting paused
hu_HU: A jelentés szünetel

en: Reporting will be paused after 20 requests to limit server load. You can always manually set reporting to paused, if needed.
hu_HU: A jelentés meg lesz állítva 20 kérés után, hogy korlátozzuk a szerverre eső terhelést. Bármikor megállíthatod kézzel is a jelentések küldését ha szükséges.

en: Restore files
hu_HU: Fájlok visszaállítása

en: Resume
hu_HU: Folytatás

en: Revoke
hu_HU: Visszavonás

en: Revoke and delete rule
hu_HU: Szabály visszavonása és törlése

en: Revoke rule
hu_HU: Szabály visszavonása

en: Revoking a Rule from the Content Security Policy
hu_HU: Visszavon egy szabályt a tartalom-biztonsági szabályzatból

en: Roll back changes made to your files
hu_HU: Változások visszaállítása a fájljaidon

en: Roll back file changes
hu_HU: Visszalépés a fájlok megváltoztatásához

en: Save
hu_HU: Mentés

en: SCAN
hu_HU: ELLENŐRZÉS

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Searching for js and css files and links to external resources in website, %s of %s
hu_HU: Keresés js, css és külső erőforrásokhoz vezető linkek után, %s %s-ból

en: Searching for mixed content in css and js files, %s of %s
hu_HU: Vegyes tartalom keresése css és js fájlokban, %s %s-ból

en: Security headers have been set via PHP but your site uses caching. Caching prevents the headers from working correctly. We recommend to add the following security headers to your NGINX configuration file:
hu_HU: A security header-ek PHP-val be lettek állítva de az oldalad gyorsítótárazást használ. A gyorsítótárazás megakadályozza hogy ezek a headerek megfelelően működjenek. Javasoljuk hogy vedd fel a security header-eket az NGINX konfigurációs fájlodba:

en: self
hu_HU: önmaga

en: self means this is feature is only allowed for content on your own domain. External scripts won't be able to use it.
hu_HU: saját azt jelenti, hogy ez a funkció csak a saját domaineden lévő tartalomra engedélyezett. Külső szkriptek nem lesznek képesek használni.

en: Send
hu_HU: Küldés

en: Server not recognized
hu_HU: A szervert nem ismertük fel

en: Set the security headers with PHP. Should be enabled when using NGINX as the webserver, or when the htaccess security headers are not supported by your hosting company.
hu_HU: Állítsd be a security header-eket PHP-val. Célszerű engedélyezni ha NGINX-t használsz webszerverként, vagy amikor a htaccess security headereket nem támogatja a szolgáltatód

en: Set with PHP
hu_HU: Beállítás PHP-val

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Show %s results
hu_HU: %s találat mutatása

en: Show ignored URLs
hu_HU: Mellőzött URL mutatása

en: Site
hu_HU: Webhely

en: Sites
hu_HU: Webhelyek

en: Something went wrong.
hu_HU: Hiba történt.

en: Something went wrong. Please refresh the page and try again, or fix manually.
hu_HU: Hiba történt. Kérjük frissítse az oldalt, és próbálja újra, vagy javítsa manuálisan.

en: Someting went wrong. If this doesn't work, you can put the original files back by changing files named 'rsssl-bkp-filename' to filename.
hu_HU: Hiba történt. Ha ez nem működik, akkor visszaállíthatja az eredeti fájlokat azáltal, hogy átnevezi az 'rsssl-bkp-fájlneve' nevű fájlokat a fájlnévnek megfelelően.

en: SSL certificate expiration warning
hu_HU: SSL bizonyítvány lejárat értesítés

en: SSL configuration finished!
hu_HU: SSL konfiguráció kész!

en: Start scan
hu_HU: Ellenőrzés indítása

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Stop editing the .htaccess file
hu_HU: Fejezze be a .htaccess fájl szerkesztését

en: Stop scan
hu_HU: Ellenőrzés megszakítása

en: The Content Security Policy allows you to specify which resources to allow on your site.
hu_HU: A tartalom-biztonsági szabályzat lehetővé teszi hogy beállítsd, milyen tartalmakat engedélyezel az oldaladon

en: The file could not be downloaded. It might not exist, or downloading is blocked. Fix manually.
hu_HU: A fájl nem tölthető le. Lehet, hogy a fájl nem létezik, vagy a letöltés blokkolva van. Javítsa manuálisan.

en: The file could not be downloaded. The file might not exist, or downloading is be blocked by the server. Fix manually.
hu_HU: A fájl nem tölthető le. Lehet, hogy a fájl nem létezik, vagy a letöltést blokkolja a szerver. Javítsa manuálisan.

en: The file that's causing a potential mixed content issue.
hu_HU: Ez a fájl ami vegyes tartalom gondot okozhat.

en: The last scan was completed with errors. Are you sure these issues don't impact your site?
hu_HU: A legutóbbi ellenőrzés hibákkal zárult. Biztos vagy abban, hogy ezek a gondok nem érintik az webhelyed?

en: The last scan was completed with errors. Only migrate if you are sure the found errors are not a problem for your site.
hu_HU: A legutóbbi ellenőrzés hibákkal zárult. Csak akkor vált ha biztos vagy abban, hogy a megtalált problémák nem jelentenek gondot az webhelyednek.

en: The license information could not be retrieved at this moment. Please try again at a later time.
hu_HU: A licencre vonatkozó információkat jelenleg nem sikerült lekérni. Kérjük, próbálkozz később.

en: The license key is only visible to %s. Add &rsssl_license_unlock={your license key} behind the URL to unlock the license block.
hu_HU: A licenc kulcs csak %s számára látható. Add hozzá az URL végéhez, hogy &rsssl_unlock_license={a licenc kulcsod}, hogy felold a licenc blokkolást.

en: The preload list offers even more security, as browsers will be instructed to load the site over HTTPS, even before the first visit.
hu_HU: Az előtöltés lista még nagyobb biztonságot nyújt, mivel a böngésző arra lesz utasítva, hogy az webhelyed HTTPS-en keresztül töltse már az első látogatás előtt

en: theme file
hu_HU: téma fájl

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
hu_HU: Egy új verzió érhető el a következőből: %1$s. %2$sVerzió megtekintése %3$s részletek%4$s vagy%5$sfrissítés most%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
hu_HU: Egy új verzió érhető el a következőből: %1$s. %2$sVerzió megtekintése %3$s részletek%4$s.

en: There was a problem editing the file. Please try manually.
hu_HU: Hiba történt a fájl szerkesztése közben. Próbálja meg manuálisan.

en: These settings are only available on the network settings, available with the %sAgency license%s.
hu_HU: Ezek a beállítások most már elérhetőek a hálózat beállításokban, ami az %sAgency license%s által érhető el.

en: These settings are only available under the %snetwork settings%s.
hu_HU: Ezek a beállítások kizárólag a %shálózati beállítások%s alatt érhetőek el.

en: This domain is not activated for this Really Simple SSL Pro license. Please activate the license for this domain.
hu_HU: Ez a domain nincs aktiválva ehhez a Really Simple SSL Pro licenszhez. Kérlek aktiváld hozzá.

en: This downloads the file from the domain without SSL, inserts it into WP media, and changes the URL to the new URL.
hu_HU: Ez letölti a fájlt a domainről SSL nélkül, berakja a WP mediába és megváltoztatja az URLt az új URL-re.

en: This feature is not allowed. Enable this to disable the feature entirely on your site.
hu_HU: Nincs engedélyezve ez a funkció. Engedélyezd vagy kapcsold ki ezt a funkciót teljesen az oldaladon.

en: This function downloads the file from the domain without SSL, inserts it into WP media, and changes the URL to the new URL.
hu_HU: Ez a funkció letölti a fájlt a domainről SSL nélkül, berakja a WP mediába és megváltoztatja az URLt az új URL-re.

en: This function will change the urls to the protocol independent // instead of http://
hu_HU: Ez a funkció protokoll független // változattá alakítja az url-eket http:// helyett

en: This header allows you to restrict browser features on your own and embedded pages.
hu_HU: Ez a header lehetővé teszi, hogy korlátozd a böngésző funkcióit a saját és beágyazott oldalaidon.

en: This header enforces certificate transparency. This is done by expecting valid Signed Certificate Timestamps (SCTs).
hu_HU: Ez a header erőlteti a bizonyítvány átlátszóságot. Azáltal történik, hogy elvárja a Signed Certificate Timestamps-t (SCTs)

en: This header only sets a referrer when navigating to the same protocol (HTTPS->HTTPS) and not when downgrading (HTTPS->HTTP).
hu_HU: Ez a header csak akkor állít be refferer-t ha ugyan arra a protokollra (HTTP->HTTPS) navigálsz és nem amikor visszalépsz (HTTPS->HTTP).

en: This header prevents MIME-sniffing, which can be used to upload malicious files disguised as another content type.
hu_HU: Ez a header megakadályozza a MIME-sniffing-et ami káros és álcázott fájlok feltöltésére használható.

en: This header prevents your site from being loaded in an iFrame on other domains. This is used to prevent clickjacking attacks.
hu_HU: Ez a header megakadályozza, hogy az webhelyed betöltődjön egy másik domainben iFrame által. Ez a clickjacking támadásokat akadályozza meg.

en: This header protects your site from cross-site scripting attacks. If a cross-site scripting attack is detected, the browser will automatically sanitize (remove) unsafe parts (scripts) when this header is enabled.
hu_HU: Ez a header megvédi az webhelyed az oldalakon átívelő szkript támadásoktól. Ha egy webhelyeken átívelő szkript támadást észlel, a böngésző automatikusan fertőtleníti (eltávolítja) a nem biztonságos részt (szkript) amikor ez a header engedélyezett.

en: This is an additional header to force all incoming http:// requests to https://.
hu_HU: Ez egy kiegészítő header ami https//-re erőlteti az összes http// kérést.

en: This is an advanced feature. Only enable this if you know what you're doing. See %sour usage guide%s
hu_HU: Ez egy haladó szintű funkció. Csak akkor kapcsold be ha tudod mit csinálsz. Lásd itt %sour usage guide%s

en: This license is not valid for this product. Find out why on your %saccount%s.
hu_HU: Ez a licenc nem érvényes ehhez a termékhez. Tudd meg miért a %saccount%s ban.

en: This license is not valid. Find out why on your %saccount%s.
hu_HU: A licenc nem érvényes. Tudd meg miért a %sfiókbeállítások%sban.

en: This option is enabled on the network menu
hu_HU: Ez az opció a hálózatok menüben érhető el

en: This option is enabled on the network menu.
hu_HU: Ez az opció engedélyezett a hálózat menüben.

en: This option sends an email to the administrator email address (%s) when your certificate is about to expire within 2 weeks.
hu_HU: Ez az opció egy emailt küld az adminisztrátor email címére (%s) amikor a bizonyítvány lejárati ideje kevesebb mint 2 hét.

en: This will put the files back that were changed by the fix option in Really Simple SSL pro.
hu_HU: Ez visszaállítja azokat a fájlokat amiket a Really Simple SSL pro fix opciója megváltoztatott.

en: TLS version is up-to-date
hu_HU: TLS verzió friss

en: To restart reporting, set Content Security Policy to ‘reporting active’.
hu_HU: A jelentési szolgáltatás újraindításához állítsd be a tartalom-biztonsági szabályzatban a 'jelentés bekapcsolva'-t.

en: Today
hu_HU: Ma

en: unlimited
hu_HU: korlátlan

en: Unlimited activations available.
hu_HU: Korlátlan aktiválási lehetőség elérhető.

en: Update Really Simple SSL Free to the latest version for optimal Content Security Policy compatibility.
hu_HU: Frissítsd a Really Simple SSL Free változatát a legújabb verzióra hogy megfelelő kompatibilitással tudjon működni a tartalom-biztonsági szabályzat szolgáltatás.

en: Upgrade insecure request
hu_HU: Nem biztonságos kérés frissítése

en: Upgrade to a %s5 sites or Agency%s license.
hu_HU: Válts %s5 oldalas vagy céges%s licencre.

en: Upgrade to an %sAgency%s license.
hu_HU: Frissíts egy %scéges%s licencre.

en: uploads file, possibly generated by plugin or theme
hu_HU: feltölt egy fájlt, valószínűleg ezt egy bővítmény vagy téma okozta

en: Use this option if you do not have the secure lock in the WordPress admin.
hu_HU: Használd ezt az opciót, ha nincs lakat ikonod a címsorban a WordPress admin oldalánál.

en: User not found
hu_HU: Felhasználó nem található

en: Valid
hu_HU: Érvényes

en: Valid license for %s.
hu_HU: Érvényes licenc ehhez: %s.

en: Valid until %s.
hu_HU: Érvényes eddig: %s.

en: Warning
hu_HU: Figyelem

en: When there a no new directives reported, you can continue with the configuration and set the Content Security Policy to ‘Enforce’.
hu_HU: Ha nincsenek új szabályok jelentve, akkor folytathatod a beállítást és a tartalom-biztonsági szabályzatot 'Megkövetelő' módra állíthatod.

en: When you enable this option, the URL's that were previously ignored are shown again.
hu_HU: Amikor bekapcsolod ezt az opciót, a korábban mellőzött URL-ek ismét láthatóvá válnak.

en: When you send this form we will attach the following information: license key, scan results, your domain, .htaccess file, debug log and a list of active plugins
hu_HU: Amikor elküldöd ezt az űrlapot a következő információkat csatoljuk hozzá: licenc kulcs, ellenőrzés eredménye, a domained, .htaccess fájl, debug napló és az aktív pluginok listája

en: Widget area "%s"
hu_HU: Widget terület "%s"

en: Widget with mixed content
hu_HU: Vegyes tartalmú widget

en: WordPress 301 redirection to SSL for all SSL sites
hu_HU: WordPress 301 átirányítás SSL-re minden SSL webhelynek

en: Works with %s
hu_HU: Működik %s -el

en: You can activate your license on the %slicense tab%s.
hu_HU: Aktiválhatod a licencedet a %slicense tab%s -on.

en: You can edit the source file manually by pressing the edit button.
hu_HU: Manuálisan is szerkesztheted a forrás fájlt a szerkesztés gomb használatával.

en: You can renew your license on your %saccount%s.
hu_HU: A %saccount%sban újíthatod meg a licenced.

en: You can upgrade on your %saccount%s.
hu_HU: Frissíthetsz a saját %saccont%s.

en: You can upgrade or renew your license on the %slicense tab%s.
hu_HU: Megújíthatod vagy bővítheted a licencedet a  %slicense tab%s -on.

en: You do not have any activations left on your Really Simple SSL Pro license. Please upgrade your plan for additional activations.
hu_HU: Nem maradt szabad aktivációs lehetőséged a Really Simple SSL Pro licenceden. Kérlek válts magasabb csomagra további aktivációs lehetőségekért.

en: You do not have permission to install plugin updates
hu_HU: Nincs engedélyed plugin frissítéseket telepíteni

en: You finished a scan without errors.
hu_HU: A vizsgálat hiba nélkül befejeződött.

en: You have a lifetime license.
hu_HU: Életre szóló licenced van.

en: You have a multisite environment. To leverage all configuration options in Really Simple SSL, we recommend to enabled the plugin networkwide, then use the 'activate per site' option to enable SSL per site.
hu_HU: Több webhelyes környezeted van. A Really Simple SSL összes konfigurációs lehetőségének kiaknázásához javasoljuk, hogy engedélyezd a plugin egész hálózatban, majd használd az "aktiválás webhelyenként" opciót az SSL engedélyezéséhez webhelyenként.

en: You have enabled the nginx.conf security header option. Check if the following security headers have been added to the NGINX configuration file:
hu_HU: Engedélyezted az nginx.conf security header opcióját. Ellenőrizd hogy a következő security header-ek hozzá lettek-e adva az NGINX konfigurációs fájlodhoz:

en: You have new rules that can be added to your Content Security Policy.
hu_HU: Új szabályaid vannak amik hozzáadhatóak a tartalom-biztonsági szabályzathoz.

en: You have scanned your site before, but the scan results are cleared from the cache. Run a new scan to see the results.
hu_HU: Már ellenőrizted a webhelyed korábban, de az ellenőrzés eredményei törlődtek a gyorsítótárból. Futtass egy új ellenőrzés az eredmények megtekintéséhez.

en: You haven't activated your Really Simple SSL Pro Multisite license yet. To get all future updates, enter your license on the network settings page.
hu_HU: Még nem aktiváltad a Really Simple SSL Pro Multisite licencét. Minden jövőbeni frissítéshez, írd be a licenced a hálózati beállítások oldalon.

en: You haven't scanned the site yet, you should scan your site to check for possible issues.
hu_HU: Még nem ellenőrizted az webhelyed, ellenőrizned kéne az webhelyed lehetséges hibák.

en: Your files already were restored.
hu_HU: A fájlok már helyre lettek állítva.

en: Your files were restored.
hu_HU: A fájlok helyre lettek állítva.

en: Your license could not be found in our system. Please contact %ssupport%s.
hu_HU: A licenced nem található a rendszerünkben. Lépj kapcsolatba a %ssupport%sal.

en: Your license has been revoked. Please contact %ssupport%s.
hu_HU: A licenced visszavonásra került. Lépj kapcsolatba a %ssupport%s-al,

en: Your license key has expired. Please renew your license key on your %saccount%s.
hu_HU: A licenc kulcsod lejárt. Újítsd meg a licenc kulcs a %saccount%sban.

en: Your Really Simple SSL pro license hasn't been activated.
hu_HU: A Really Simple SSL Pro licenced nem lett aktiválva.

en: Your Really Simple SSL pro license is not valid.
hu_HU: A Really Simple SSL Pro licenced nem érvényes.

en: Your Really Simple SSL Pro license key has expired. Please renew your license to continue receiving updates and premium support.
hu_HU: A Really Simple SSL Pro licencukulcsod lejárt. Kérlek újítsd meg a licencedet hogy továbbra is kapj frissítéseket és kiemelt támogatást.

en: Your Really Simple SSL Pro license key hasn't been activated yet. You can activate your license key on the license tab.
hu_HU: A Really Simple SSL Pro licenckulcsod nem lett aktiválva még. Aktiválhatod a licenckulcsodat a licenc fülön.

en: Your Really Simple SSL Pro license key is not activated. Please activate your license to continue receiving updates and premium support.
hu_HU: A Really Simple SSL Pro licenckulcsot nincs aktiválva. Kérlek aktiváld a licencedet hogy továbbra is kapj frissítéseket és kiemelt támogatást.

en: Your site has been configured for the HSTS preload list. If you have submitted your site, it will be preloaded. Click %shere%s to submit.
hu_HU: Az webhelyed a HSTS preload listájára állították be. Ha békülted az webhelyed, előzetesen betöltődik. Kattints %shere%s a beállításhoz.

en: Your site is not yet configured for the HSTS preload list.
hu_HU: Az webhelyed még nem lett konfigurálva a HSTS előtöltési listához.

en: Your site redirects 404 pages to the http:// version of your homepage. This can cause mixed content issues with images.
hu_HU: Az webhelyed főoldala http:// változatához irányítja a 404-es oldalakat. Ez vegyes tartalmat generálhat a képekkel.

en: Your site uses an outdated version of TLS. Upgrade to TLS 1.2 or TLS 1.3 to keep your site secure.
hu_HU: Az webhelyed egy elavult TLS verziót használ. Frissítsd TLS 1.2 vagy TLS 1.3-ra, hogy biztonságos legyen a webhelyed.
