Really Simple SSL pro - en to nl_NL translation catalogue (299 entries)

en:  the SSL certificate is expiring soon. The ValidTo date is:
nl_NL: het SSL certificaat verloopt snel. Het certificaat is geldig tot:

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
nl_NL: %s is een singleton class en daar kunt u geen tweede instantie van creëren.

en: %s to %s of %s results
nl_NL: %s naar %s van %s resultaten

en: %s/%s activations available.
nl_NL: %s/%s activaties beschikbaar.

en: %sActivate%s your license.
nl_NL: %s Activeer uw licentie.

en: %sGo to the settings page%s or %spurchase a license%s.
nl_NL: %sGa naar de instellingenpagina%s of %skoop een licentie%s.

en: %sRead more%s.
nl_NL: %sLees meer%s.

en: %sScan again%s
nl_NL: %sScan nogmaals%s

en: %sScan for issues%s
nl_NL: %sScan op problemen%s

[ctx: 'date' at 'time']
en: %s at %s
nl_NL: %s op %s

en: (filtered from %s results)
nl_NL: (Gefilterd uit %s resultaten)

en: * is the default value. This means the feature is allowed.
nl_NL: * is de standaard waarde. Dit betekent dat de functie is toegestaan.

en: .htaccess file not writable. Set the .htaccess file permissions to writeable or add the following lines manually:
nl_NL: .htaccess bestand niet schrijfbaar. Pas de .htaccess schrijfrechten aan naar schrijfbaar of voeg de volgende regels handmatig toe:

en: .htaccess unavailable on nginx
nl_NL: .htaccess niet beschikbaar op NGINX

en: A redirect to http was detected. This might result in redirect loops.
nl_NL: Een redirect naar HTTP gedetecteerd. Dit kan zorgen voor redirect loops.

en: According to the check that was performed just now on
nl_NL: Volgens de zojuist uitgevoerde check op

en: Action
nl_NL: Actie

en: Activate license
nl_NL: Activeer licentie

en: Activate your license for automatic updates.
nl_NL: Activeer uw licentie voor automatische updates.

en: After enabling this option, you have to %ssubmit%s your site. Please read the instructions on this page carefully before doing so.
nl_NL: Nadat u deze optie heeft ingeschakeld, dien u uw site %sin te dienen%s. Lees de instructies op deze pagina aandachtig door voordat u dit doet.

en: Allow
nl_NL: Toestaan

en: Allow/revoke
nl_NL: Toestaan/Intrekken

en: Allowed
nl_NL: Toegestaan

en: Always backup first!
nl_NL: Maak altijd eerst een back-up!

en: Auto replace mixed content
nl_NL: Vervang mixed content automatisch

en: Be very carefull with this function! Please backup your site before proceeding.
nl_NL: Wees erg voorzichtig met deze functie! Maak een back-up van uw site voor u doorgaat.

en: Be very carefull with this function! Please backup your site before proceeding. This function will also create a backup of each changed file, name rsssl-bkp-filename. You can use the 'roll back files' function to restore the original files.
nl_NL: Wees erg voorzichtig met deze functie! Maak een back-up van uw site voor u doorgaat. Deze functie maakt ook een back-up van ieder veranderd bestand, naam rsssl-bkp-filename. U kunt de 'roll back files' functie gebruiken om de originele bestanden te herstellen.

en: Blocked
nl_NL: Geblokkeerd

en: Blocked URL: %s
nl_NL: Geblokkeerde URL: %s

en: Can be fixed automatically by pressing the Fix button. If fixing fails, the source file can be edited manually by pressing the Edit button.
nl_NL: Kan automatisch worden gerepareerd door op de Repareer knop te klikken. Indien het repareren niet lukt kan het bronbestand handmatig worden bewerkt met behulp van de Edit knop.

en: Cannot be fixed automatically, as the mixed content is coming from an external domain. Contact the owner of the domain to update the CSS/JS file
nl_NL: Kan niet automatisch gerepareerd worden, omdat de mixed content van een extern domein afkomstig is. Neem contact op met de eigenaar om het CSS/JS bestand te updaten.

en: Checking if external js or css files contain http links, %s of %s
nl_NL: Checken of externe JS of CSS bestanden http links bevatten, %s van %s

en: Checking posts for external URLs, %s of %s
nl_NL: Checken van posts op externe URL's, %s van %s

en: Checking which postmeta contain external resources
nl_NL: Checken welke postmeta externe bronnen bevatten

en: Checking which resources can't load over ssl, %s of %s
nl_NL: Checken welke bronnen niet over SSL geladen kunnen worden, %s van %s

en: Checking widgets for external URLs
nl_NL: Checked van widgets op externe URL's

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Configure your site for the HSTS preload list
nl_NL: Configureer uw site voor de HTST preload lijst

en: Content Security Policy configuration
nl_NL: Content Security Policy configuratie

en: Content Security Policy reporting enabled
nl_NL: Content Security Policy rapportage ingeschakeld

en: Content Security Policy reporting is paused to limit server resources. Please start configuring your Content Security Policy and enable reporting again.
nl_NL: Content Security Policy rapporteren is gepauzeerd om servercapaciteit te sparen. Configureer uw Content Security Policy en schakel rapportagemodus weer in.

en: Copyright warning!
nl_NL: Auteursrecht waarschuwing!

en: Deactivate license
nl_NL: Deactiveer licentie

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Directive
nl_NL: Richtlijn

en: Disable access to the license page for all other accounts except your own.
nl_NL: Schakel de toegang tot de licentiepagina uit voor alle andere accounts, behalve uzelf.

en: Disable for all users, except yourself
nl_NL: Schakel uit voor alle gebruikers, behalve uzelf

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Does not work with %s
nl_NL: Werkt niet met %s

en: Domain/protocol
nl_NL: Domein/protocol

en: Downloading files from other websites can cause serious copyright issues! It is always illegal to use images, files, or any copyright protected material on your own site without the consent of the copyrightholder. Please ask the copyrightholder for permission. Use this function at your own risk.
nl_NL: Het downloaden van bestanden van andere websites kan ernstige auteursrechtkwesties veroorzaken! Het is altijd illegaal om afbeeldingen, bestanden of enig auteursrechtelijk beschermd materiaal op uw eigen site te gebruiken zonder toestemming van de houder van het auteursrecht. Vraag de houder om toestemming. Gebruik deze functie op eigen risico.

en: Edit
nl_NL: Aanpassen

en: Editing files can break your site if you do not do it right!
nl_NL: Het bewerken van bestanden kan uw site kapot maken indien u het niet goed doet!

en: Elementor mixed content successfully converted.
nl_NL: Elementor mixed content succesvol geconverteerd.

en: Enable this if you want the mixed content fixer for admin.
nl_NL: Schakel in wanneer u de mixed content fixer wilt activeren voor het wp-admin deel van de site.

en: Enable this if you want to automatically replace mixed content.
nl_NL: Schakel in wanneer u automatisch mixed content wilt laten vervangen.

en: Enable this if you want to block the htaccess file from being edited.
nl_NL: Schakel in wanneer u niet wilt dat het .htaccess bestand verder aangepast wordt.

en: Enable this if you want to enable certificate expiration notices.
nl_NL: Schakel in wanneer u berichten wilt ontvangen als het certificaat verloopt.

en: Enable this if you want to hide the SSL menu on subsites.
nl_NL: Schakel in indien u het SSL menu wilt verbergen op subsites

en: Enable this if you want to redirect ALL websites to SSL using .htaccess
nl_NL: Schakel in wanneer u .htaccess redirects naar https wilt inschakelen voor ALLE websites.

en: Enable this if you want to redirect SSL websites using .htaccess.
nl_NL: Schakel in wanner u .htaccess redirects naar https wilt inschakelen voor websites met SSL ingeschakeld.

en: Enable this if you want to use the internal WordPress 301 redirect for all SSL websites. Needed on NGINX servers, or if the .htaccess redirect cannot be used.
nl_NL: Schakel in indien u via PHP een 301 redirect wilt instellen voor alle sites waar SSL is ingeschakeld. Benodigd op NGINX servers, of wanneer de .htaccess redirect niet kan worden gebruikt.

en: Enforce
nl_NL: Handhaven

en: Enter your license key
nl_NL: Voer uw licentiecode in

en: Error
nl_NL: Fout

en: Everything
nl_NL: Alles

en: Feature
nl_NL: Functie

en: File editing blocked in WordPress!
nl_NL: Bewerken van bestanden geblokkeerd in WordPress!

en: File editing is blocked in WordPress. To edit these files, please use your FTP client.
nl_NL: Bewerken van bestanden is geblokkeerd in WordPress. Gebruik FTP om deze bestanden aan te passen.

en: Finished scan
nl_NL: Voltooide scan

en: First
nl_NL: Eerste

en: Fix
nl_NL: Repareer

en: Fix URLs
nl_NL: Repareer URL's

en: Fix http in CSS and JS files
nl_NL: Repareer http in CSS en JS bestanden

en: Follow these steps to complete the setup:
nl_NL: Volg deze stappen om de installatie te voltooien:

en: For more information about this security header, please follow this %slink%s.
nl_NL: Voor meer informatie over deze security header, volg deze %slink%s.

en: Found
nl_NL: Gevonden

en: Full Scan
nl_NL: Volledige scan

en: Generating file list
nl_NL: Genereert bestanden lijst

en: Generating web page list
nl_NL: Genereert webpagina lijst

en: Go to editor
nl_NL: Ga naar editor

en: Great! Your scan last completed without errors.
nl_NL: Super! De scan is voltooid zonder foutmeldingen.

en: HSTS, HTTP Strict Transport Security improves your security by forcing all your visitors to go to the SSL version of your website for at least a year.
nl_NL: HSTS, HTTP Strict Transport Security verbetert beveiliging door alle bezoekers naar de SSL-versie van uw site door te sturen voor minstens een jaar.

en: HTTP Strict Transport Security is not enabled.
nl_NL: HTTP Strict Transport Security is niet ingeschakeld.

en: HTTP Strict Transport Security was set.
nl_NL: HTTP Strict Transport Security is ingesteld.

en: Hide menu for subsites
nl_NL: Verberg menu voor subsites

en: How to set the security headers
nl_NL: Hoe de security headers in te stellen

en: I have read the warning, continue
nl_NL: Ik heb de waarschuwing gelezen, doorgaan

en: I have read the warnings, continue
nl_NL: Ik heb de waarschuwingen gelezen, doorgaan

en: If these files are generated by a theme or plugin, it is best to change the settings in that plugin instead. Otherwise your changes maybe overwritten by the plugin.
nl_NL: Indien deze bestanden worden gegenereerd door een thema of plugin, is het het beste om de instellingen in die plugin te wijzigen. Anders worden uw wijzigingen misschien overschreven door de plugin.

en: If you revoke a rule from the content security policy, the rule will be deleted from the resource list that is considered safe to load. This might affect your website, or specific functions. You can always allow the resource if needed.
nl_NL: Als u een regel intrekt uit de Content Security Policy, zal de regel verwijderd worden uit de lijst met resources die als veilig wordt beschouwd. Dit kan invloed hebben op uw website, of op specifieke functies. U kunt de bron altijd toestaan indien nodig.

en: If your certificate expires, your site goes offline. Uptime robots don't alert you when this happens.
nl_NL: Indien uw certificaat verloopt gaat uw site offline. Uptime robots geven hier geen waarschuwing van.

en: Ignore
nl_NL: Negeer

en: Import and insert file
nl_NL: Importeer bestand en voeg in

en: In field: %s
nl_NL: In veld: %s

en: In post:
nl_NL: In bericht:

en: It is recommended to enable this feature as soon as your site is running smoothly on SSL, as it greatly improves security.
nl_NL: Het is aan te raden om deze functie in te schakelen zodra uw website goed over SSL draait, omdat het de beveiliging sterk verbeterd.

en: It is recommended to enable this feature as soon as your site is running smoothly on SSL, as it improves your security.
nl_NL: Het is aan te raden om deze functie in te schakelen zodra uw website goed over SSL draait, omdat het de beveiliging sterk verbeterd.

en: JS or CSS file with mixed content
nl_NL: JS of CSS bestand met mixed content

en: Last
nl_NL: Laatste

en: License
nl_NL: Licentie

en: License not activated
nl_NL: Licentie niet geactiveerd

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Looking up blocked resources in files, %s of %s
nl_NL: Zoeken naar geblokkeerde bronnen in bestanden, %s van %s

en: Looking up blocked resources in postmeta
nl_NL: Zoeken naar geblokkeerde bronnen in postmeta

en: Looking up blocked resources in posts
nl_NL: Zoeken naar geblokkeerde bronnen in berichten

en: Looking up blocked resources in widgets
nl_NL: Zoeken naar geblokkeerde bronnen in widgets

en: Mixed content fixer on the WordPress back-end
nl_NL: Mixed content fixer op de WordPress back-end

en: Mixed content found in a widget. Press the edit link to edit the widget manually.
nl_NL: Mixed content gevonden in een widget. Klik op 'aanpassen' om de widget handmatig aan te passen.

en: Mixed content found in in a post. Can be fixed automatically by pressing the fix button. Pressing the edit button allows you to update the link in the post manually.
nl_NL: Mixed content gevonden in een bericht. Kan handmatig worden gerepareerd door op de 'repareer' knop te klikken. Via de 'aanpassen' knop kunt u de link in het bericht handmatig aanpassen.

en: Mixed content from a postmeta table in your database. Usually won't cause any mixed content on the front-end. Check the post if it causes mixed content. If so, the link can be replace directly in the database.
nl_NL: Mixed content door een postmeta tabel in uw database. Meestal zal dit geen mixed content melding veroorzaken aan de front-end van de site. Check of er een melding is, indien dit wel het geval is kan de link direct in de database worden vervangen.

en: Mixed content in CSS/JS file from other domain
nl_NL: Mixed content in CSS/JS bestand van een ander domein

en: Mixed content in a widget
nl_NL: Mixed content in een widget

en: Mixed content in remote file
nl_NL: Mixed content in een extern bestand

en: Mixed content in the postmeta table
nl_NL: Mixed content in de postmeta tabel

en: Mixed content resources: %s
nl_NL: Mixed content bronnen: %s

en: Multisite detected. Please consider upgrading to %smultisite%s.
nl_NL: Multisite gedetecteerd. Overweeg om te upgraden naar de %smultisite%s plugin.

en: Never
nl_NL: Nooit

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No Content Security Policy violations found.
nl_NL: Geen Content Security Policy overtredingen gevonden.

en: No caching
nl_NL: Geen caching

en: No items reported yet. Come back at a later time.
nl_NL: Nog geen onderdelen gerapporteerd. Kom later terug.

en: No mixed content has been found!
nl_NL: Geen mixed content gevonden!

en: No redirect to http detected.
nl_NL: Geen redirect naar http gedetecteerd.

en: No response
nl_NL: Geen respons

en: No restrictions for this feature.
nl_NL: Geen restricties voor deze functie.

en: No results found
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: No results found in the table
nl_NL: Geen resultaten gevonden in de tabel

en: No results to show
nl_NL: Geen resultaten om te tonen

en: No scan completed yet. Before migrating to SSL, you should do a %sscan%s
nl_NL: Nog geen scan voltooid. Alvorens te migreren naar SSL raden we u aan een %sscan%s te maken

en: No scan done yet. Start a quick or full scan to identify any issues.
nl_NL: Nog geen scan gedaan. Doe een snelle of volledige scan om eventuele problemen te identificeren.

en: Not available
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Not detected
nl_NL: Niet gevonden

en: On page
nl_NL: Op de pagina

en: Once 1 minutes
nl_NL: Iedere minuut

en: Once 10 minutes
nl_NL: Iedere 10 minuten

en: Once Daily
nl_NL: Eens per dag

en: Optimize your SSL security with the mixed content scan, secure cookies and advanced security headers.
nl_NL: Optimaliseer uw SSL-veiligheid met de mixed content scan, secure cookies en geavanceerde security headers.

en: PHP file with mixed content
nl_NL: PHP bestand met mixed content

en: Please activate Really Simple SSL network wide.
nl_NL: Activeer Really Simple SSL aub over het hele netwerk.

en: Please activate your license key.
nl_NL: Activeer alstublieft uw licentie code.

en: Please ensure that your site is running over SSL smoothly, and note that all subdomains, including www and non-www domain need to be HTTPS!
nl_NL: Zorg ervoor dat uw site goed over SSL draait en bedenk dat alle subdomeinen, inclusief de www en niet-www domeinen over https moeten laden!

en: Please enter your license key. Available in your %saccount%s.
nl_NL: Voer uw licentie code in, te vinden in uw %saccount%s.

en: Please install and activate Really Simple SSL to enable the add-on.
nl_NL: Installeer en activeer alstublieft Really Simple SSL voordat u de add-on activeert.

en: Please note that any changes you have made since to your current files, will be lost.
nl_NL: Houd er rekening mee dat alle wijzigingen die u sindsdien in de huidige bestanden heeft aangebracht verloren zullen gaan.

en: Please renew your certificate before the expiry date.
nl_NL: Vernieuw uw SSL certificaat voor de vervaldatum.

en: Please upgrade to the latest version to be able use the full functionality of the plugin.
nl_NL: Update naar de nieuwste versie om alle functionaliteit te blijven gebruiken.

en: Plugin dependency error
nl_NL: Plugin afhankelijkheid fout

en: Post field with mixed content
nl_NL: Bericht veld met mixed content

en: Post with mixed content
nl_NL: Bericht met mixed content

en: Potential redirect loop.
nl_NL: Potentiële redirect loop.

en: Premium settings
nl_NL: Premium instellingen

en: Premium support
nl_NL: Premium ondersteuning

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous scan completed with issues
nl_NL: Vorige scan voltooid met problemen

en: Quick Scan
nl_NL: Snelle scan

en: Re-check the redirect
nl_NL: Bekijk de redirect opnieuw

en: Really Simple SSL Pro Multisite license key
nl_NL: Really Simple SSL Pro Multisite licentie code

en: Really Simple SSL Pro license key
nl_NL: Really Simple SSL Pro licentie code

en: Really Simple SSL needs to be updated to the latest version to be compatible.
nl_NL: Really Simple SSL moet worden bijgewerkt naar de nieuwste versie om compatibel te zijn.

en: Really Simple SSL pro cannot be activated. The plugin requires PHP 5.6 or higher
nl_NL: Really Simple SSL Pro kan niet worden geactiveerd. De plugin vereist PHP 5.6 of hoger

en: Really Simple SSL pro cannot be activated. The plugin requires WordPress 4.9 or higher
nl_NL: Really Simple SSL Pro kan niet worden geactiveerd. De plugin vereist WordPress 4.9 of hoger

en: Really Simple SSL pro is an add-on for Really Simple SSL, and cannot do it on its own :-(
nl_NL: Really Simple SSL pro is een add-on voor Really Simple SSL en kan dit helaas niet alleen :-(

en: Really Simple SSL pro multisite
nl_NL: Really Simple SSL Pro Multisite

en: Receive an email when your certificate is about to expire
nl_NL: Ontvang een e-mail wanneer uw certificaat bijna verloopt

en: Recommended security headers enabled.
nl_NL: Aanbevolen security headers ingeschakeld.

en: Recommended security headers not enabled (%sRead more%s).
nl_NL: Aanbevolen security header zijn niet ingesschakeld (%sLees meer%s).

en: Reporting active
nl_NL: Rapporteren actief

en: Reporting is active and will gather Content Security Policy directives available under ‘Content Security Policy configuration’.
nl_NL: Rapporteren is actief en zal gesuggereerde regels voor uw Content Security Policy verzamelen die beschikbaar zijn onder 'Content Security Policy configuratie'.

en: Reporting paused
nl_NL: Rapporteren gepauzeeerd

en: Reporting will be paused after 20 requests to limit server load. You can always manually set reporting to paused, if needed.
nl_NL: Rapporteren zal worden gepauzeerd na 20 requests om serverbelasting te limiteren. U kunt het rapporteren altijd handmatig pauzeren, indien nodig.

en: Restore files
nl_NL: Herstel bestanden

en: Resume
nl_NL: Hervat

en: Revoke
nl_NL: Intrekken

en: Revoke and delete rule
nl_NL: Regel intrekken en verwijderen

en: Revoke rule
nl_NL: Regel intrekken

en: Revoking a Rule from the Content Security Policy
nl_NL: Een regel van de Content Security Policy intrekken

en: Roll back changes made to your files
nl_NL: Gemaakte veranderingen in bestanden terugdraaien

en: Roll back file changes
nl_NL: Herstel bestanden

en: SCAN
nl_NL: Scan

en: SSL certificate expiration warning
nl_NL: SSL certificaat expiratie waarschuwing

en: SSL configuration finished!
nl_NL: SSL configuratie voltooid!

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Searching for js and css files and links to external resources in website, %s of %s
nl_NL: Zoeken naar JS en CSS bestanden en links naar externe bestanden in de website, %s van %s

en: Searching for mixed content in css and js files, %s of %s
nl_NL: Zoeken naar mixed content in CSS en JS bestanden, %s van %s

en: Security headers have been set via PHP but your site uses caching. Caching prevents the headers from working correctly. We recommend to add the following security headers to your NGINX configuration file:
nl_NL: Security headers worden geplaatst middels PHP, maar uw site gebruikt caching. Caching voorkomt dat de headers goed kunnen werken, we raden aan om de volgende headers in uw NGINX configuratie bestand toe te voegen:

en: Send
nl_NL: Verstuur

en: Server not recognized
nl_NL: Server niet herkend

en: Set the security headers with PHP. Should be enabled when using NGINX as the webserver, or when the htaccess security headers are not supported by your hosting company.
nl_NL: Configureer de security headers via PHP. Dient te worden ingeschakeld wanneer NGINX wordt gebruikt als webserver, of wanneer .htaccess security headers niet worden ondersteund door je hosting aanbieder.

en: Set with PHP
nl_NL: Configureer via PHP

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Show %s results
nl_NL: Toon %s resultaten

en: Show ignored URLs
nl_NL: Toon genegeerde URL's

en: Something went wrong.
nl_NL: Er is iets fout gegaan

en: Something went wrong. Please refresh the page and try again, or fix manually.
nl_NL: Er is iets mis gegaan. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw, of fix handmatig.

en: Someting went wrong. If this doesn't work, you can put the original files back by changing files named 'rsssl-bkp-filename' to filename.
nl_NL: Er is iets fout gegaan. Als dit niet werkt kunt u de originele bestanden terugzetten door 'rsssl-bkp-bestandsnaam' the hernoemen naar bestandsnaam.

en: Stop editing the .htaccess file
nl_NL: Stop bewerken van het .htaccess bestand

en: TLS version is up-to-date
nl_NL: TLS versie is up-to-date

en: The Content Security Policy allows you to specify which resources to allow on your site.
nl_NL: De Content Security Policy maakt het mogelijk om te specificeren welke resources zijn toegestaan op uw site.

en: The file could not be downloaded. It might not exist, or downloading is blocked. Fix manually.
nl_NL: Het bestand kon niet gedownload worden. Het bestaat misschien niet of downloaden is geblokkeerd. Repareer handmatig.

en: The file could not be downloaded. The file might not exist, or downloading is be blocked by the server. Fix manually.
nl_NL: Het bestand kon niet gedownload worden. Het bestand bestaat misschien niet of downloaden wordt geblokkeerd door de server. Fix handmatig.

en: The file that's causing a potential mixed content issue.
nl_NL: Het bestand dat potentieel een probleem met mixed content veroorzaakt.

en: The last scan was completed with errors. Are you sure these issues don't impact your site?
nl_NL: De laatste scan is voltooid met foutmeldingen. Weet u zeker dat deze problemen geen effect hebben op uw site?

en: The last scan was completed with errors. Only migrate if you are sure the found errors are not a problem for your site.
nl_NL: De laatste scan is voltooid met foutmeldingen. Migreer alleen indien u zeker weet dat de gevonden fouten geen problemen geven op uw site

en: The license information could not be retrieved at this moment. Please try again at a later time.
nl_NL: De licentie-informatie kon op dit moment niet worden opgehaald. Probeert het alstublieft later nog een keer.

en: The license key is only visible to %s. Add &rsssl_license_unlock={your license key} behind the URL to unlock the license block.
nl_NL: De licentie code is alleen zichtbaar voor %s. Voeg &rsssl_license_unlock={uw licentie code} achter uw URL toe om het licentie blok te ontgrendelen.

en: The preload list offers even more security, as browsers will be instructed to load the site over HTTPS, even before the first visit.
nl_NL: De preload lijst biedt nog meer beveiliging, omdat browsers worden geïnstrueerd om de site over HTTPS te laden, nog voor het eerste bezoek.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s of %5$supdate nu%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s.

en: There was a problem editing the file. Please try manually.
nl_NL: Er is een probleem met het bewerken van het bestand. Probeer het handmatig.

en: These settings are only available on the network settings, available with the %sAgency license%s.
nl_NL: Deze instellingen zijn alleen beschikbaar onder netwerk instellingen, beschikbaar binnen de %sAgency licentie%s.

en: These settings are only available under the %snetwork settings%s.
nl_NL: Deze instellingen zijn alleen beschikbaar onder %snetwerk instellingen%s.

en: This domain is not activated for this Really Simple SSL Pro license. Please activate the license for this domain.
nl_NL: Dit domein is niet geactiveerd voor deze Really Simple SSL Pro licentie. Activeer alstublieft de licentie voor dit domein

en: This downloads the file from the domain without SSL, inserts it into WP media, and changes the URL to the new URL.
nl_NL: Dit downloadt het bestand van het domein zonder SSL, slaat het op in WP Media en verandert de URL naar de nieuwe URL.

en: This feature is not allowed. Enable this to disable the feature entirely on your site.
nl_NL: Deze functie is niet toegestaan. Schakel in om deze functie volledig te blokkeren op uw site.

en: This function downloads the file from the domain without SSL, inserts it into WP media, and changes the URL to the new URL.
nl_NL: Deze functie downloadt het bestand van het domein zonder SSL, slaat het op in WP Media en verandert de URL naar de nieuwe URL.

en: This function will change the urls to the protocol independent // instead of http://
nl_NL: Deze functie verandert de URL's naar het onafhankelijke // protocol, in plaats van http://

en: This header allows you to restrict browser features on your own and embedded pages.
nl_NL: Deze header maakt het mogelijk om browser functionaliteiten te blokkeren op eigen en ingesloten pagina's.

en: This header enforces certificate transparency. This is done by expecting valid Signed Certificate Timestamps (SCTs).
nl_NL: Deze header dwingt certificaat transparantie af. Dit wordt gedaan door valide Signed Certificate Timestamps (SCT's) te verwachten.

en: This header only sets a referrer when navigating to the same protocol (HTTPS->HTTPS) and not when downgrading (HTTPS->HTTP).
nl_NL: Deze header geeft alleen het verwijzende domein door indien genavigeerd wordt naar hetzelfde protocol (HTTPS->HTTPS) en niet wanneer gedowngraded (HTTPS->HTTP).

en: This header prevents MIME-sniffing, which can be used to upload malicious files disguised as another content type.
nl_NL: Deze header voorkomt MIME-sniffing, wat kan worden misbruikt om corrupte bestanden te uploaden, vermomd als een ander bestandsformaat.

en: This header prevents your site from being loaded in an iFrame on other domains. This is used to prevent clickjacking attacks.
nl_NL: Deze header voorkomt dat uw site geladen kan worden in iFrames op andere domeinen. Dit wordt gebruikt om clickjacking aanvallen te voorkomen.

en: This header protects your site from cross-site scripting attacks. If a cross-site scripting attack is detected, the browser will automatically sanitize (remove) unsafe parts (scripts) when this header is enabled.
nl_NL: Deze header beveiligd uw site tegen cross-site scripting aanvallen. Als een cross-site scripting aanval wordt gedetecteerd, zal de browser automatisch onveilige onderdelen (scripts) sanitizen (verwijderen) indien deze header is ingeschakeld.

en: This is an additional header to force all incoming http:// requests to https://.
nl_NL: Dit is een aanvullende header om alle http:// verzoeken naar https:// te forceren.

en: This is an advanced feature. Only enable this if you know what you're doing. See %sour usage guide%s
nl_NL: Dit is een geavanceerde functionaliteit. Schakel alleen in indien u hier bekend mee bent. Zie ook onze %shandleiding%s.

en: This license is not valid for this product. Find out why on your %saccount%s.
nl_NL: Deze licentie code is niet geldig voor dit product. Bekijk waarom via uw %saccount%s.

en: This license is not valid. Find out why on your %saccount%s.
nl_NL: Deze licentie is niet geldig. Bekijk waarom via uw %saccount%s.

en: This option is enabled on the network menu
nl_NL: Deze optie kunt u inschakelen via het netwerk menu

en: This option is enabled on the network menu.
nl_NL: Deze optie is ingeschakeld in het netwerk menu.

en: This option sends an email to the administrator email address (%s) when your certificate is about to expire within 2 weeks.
nl_NL: Deze functie verstuurt een e-mail naar de het e-mailadres van de sitebeheerder (%s) wanneer het certificaat binnen 2 weken verloopt.

en: This will put the files back that were changed by the fix option in Really Simple SSL pro.
nl_NL: Dit zal de wijzigingen in bestanden herstellen die zijn veranderd door de 'repareer' optie in Really Simple SSL Pro.

en: To restart reporting, set Content Security Policy to ‘reporting active’.
nl_NL: Om rapporteren te herstarten, zet de Content Security Policy op 'rapporteren actief'.

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Unlimited activations available.
nl_NL: Ongelimiteerd aantal activaties beschikbaar

en: Update Really Simple SSL Free to the latest version for optimal Content Security Policy compatibility.
nl_NL: Update Really Simple SSL Free naar de laatste versie voor optimale Content Security Policy compatibiliteit.

en: Upgrade insecure request
nl_NL: Upgrade onveilige verzoeken

en: Upgrade to a %s5 sites or Agency%s license.
nl_NL: Upgrade naar een %s5-sites of Agency%s licentie.

en: Upgrade to an %sAgency%s license.
nl_NL: Upgrade naar een %sAgency%s licentie.

en: Use this option if you do not have the secure lock in the WordPress admin.
nl_NL: Gebruik deze optie indien u geen slotje ziet in het WordPress dashboard.

en: User not found
nl_NL: Gebruiker niet gevonden

en: Valid
nl_NL: Geldig

en: Valid license for %s.
nl_NL: Geldige licentie voor %s.

en: Valid until %s.
nl_NL: Geldig tot %s.

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: When there a no new directives reported, you can continue with the configuration and set the Content Security Policy to ‘Enforce’.
nl_NL: Wanneer er geen nieuwe regels meer worden gerapporteerd kunt u doorgaan met de configuratie en de Content Security Policy op 'Handhaven' zetten.

en: When you enable this option, the URL's that were previously ignored are shown again.
nl_NL: Indien u deze optie inschakelt worden URL's die voorheen genegeerd werden weer getoond.

en: When you send this form we will attach the following information: license key, scan results, your domain, .htaccess file, debug log and a list of active plugins
nl_NL: Wanneer u dit formulier verstuurt dan voegen we de volgende informatie toe: licentiecode, scan resultaten, uw domein, .htaccess bestand, debug log en een lijst van actieve plugins

en: Widget area "%s"
nl_NL: Widget gebied "%s"

en: Widget with mixed content
nl_NL: Widget met mixed content

en: WordPress 301 redirection to SSL for all SSL sites
nl_NL: WordPress 301 redirect naar SSL voor alle SSL sites

en: Works with %s
nl_NL: Werkt met %s

en: You can activate your license on the %slicense tab%s.
nl_NL: U kunt uw licentie activeren via de %slicentie tab%s.

en: You can edit the source file manually by pressing the edit button.
nl_NL: U kunt het bronbestand handmatig aanpassen via de 'aanpassen' knop.

en: You can renew your license on your %saccount%s.
nl_NL: U kunt uw licentie verlengen via uw %saccount%s.

en: You can upgrade on your %saccount%s.
nl_NL: U kunt upgraden via uw %saccount%s

en: You can upgrade or renew your license on the %slicense tab%s.
nl_NL: U kunt uw licentie upgraden of hernieuwen via de %slicentie tab%s.

en: You do not have any activations left on your Really Simple SSL Pro license. Please upgrade your plan for additional activations.
nl_NL: U heeft geen activaties meer over op uw Really Simple SSL Pro licentie. Upgrade uw abonnement voor extra activaties.

en: You do not have permission to install plugin updates
nl_NL: U heeft geen toestemming on plugins te installeren

en: You finished a scan without errors.
nl_NL: U heeft een scan zonder fouten afgerond

en: You have a lifetime license.
nl_NL: Je hebt een lifetime licentie.

en: You have a multisite environment. To leverage all configuration options in Really Simple SSL, we recommend to enabled the plugin networkwide, then use the 'activate per site' option to enable SSL per site.
nl_NL: U gebruikt een Multisite omgeving. Om alle configuratiemogelijkheden van Really Simple SSL te gebruiken raden we aan om de plugin via het netwerk te activeren en vervolgens de 'activeer per site' optie te gebruiken.

en: You have enabled the nginx.conf security header option. Check if the following security headers have been added to the NGINX configuration file:
nl_NL: U heeft de nginx.conf headers optie ingeschakeld. Check of de volgende security headers zijn toegevoegd aan uw NGINX configuratie bestand:

en: You have new rules that can be added to your Content Security Policy.
nl_NL: Er zijn nieuwe regels om toe te voegen aan uw Content Security Policy.

en: You have scanned your site before, but the scan results are cleared from the cache. Run a new scan to see the results.
nl_NL: U heeft uw site eerder gescand, maar de resultaten zijn verwijderd uit de cache. Voer een nieuwe scan uit om de resultaten te zien.

en: You haven't activated your Really Simple SSL Pro Multisite license yet. To get all future updates, enter your license on the network settings page.
nl_NL: U heeft uw Really Simple SSL Pro Multisite licentie nog niet geactiveerd. Activeer uw licentiecode onder netwerkinstellingen om updates te blijven ontvangen.

en: You haven't scanned the site yet, you should scan your site to check for possible issues.
nl_NL: U heeft uw site nog niet gescand. Scan je site om mogelijk problemen te ontdekken.

en: Your Really Simple SSL Pro license key has expired. Please renew your license to continue receiving updates and premium support.
nl_NL: Uw Really Simple SSL Pro licentie is verlopen. Vernieuw alstublieft uw licentie om updates en premium ondersteuning te blijven ontvangen.

en: Your Really Simple SSL Pro license key hasn't been activated yet. You can activate your license key on the license tab.
nl_NL: Uw Really Simple SSL Pro licentiecode is nog niet geactiveerd. U kunt uw licentiecode activeren via de licentie tab.

en: Your Really Simple SSL Pro license key is not activated. Please activate your license to continue receiving updates and premium support.
nl_NL: Uw Really Simple SSL Pro licentie is niet geactiveerd. Activeer alstublieft uw licentie om updates en premium ondersteuning te blijven ontvangen.

en: Your Really Simple SSL pro license hasn't been activated.
nl_NL: Uw Really Simple SSL Pro licentie is nog niet geactiveerd.

en: Your Really Simple SSL pro license is not valid.
nl_NL: Je Really Simple SSL Pro licentie is niet geldig.

en: Your files already were restored.
nl_NL: Uw bestanden waren al teruggezet.

en: Your files were restored.
nl_NL: Uw bestanden zijn teruggezet.

en: Your license could not be found in our system. Please contact %ssupport%s.
nl_NL: Uw licentie werd niet gevonden in ons systeem. Neem alstublieft contact op met %ssupport%s.

en: Your license has been revoked. Please contact %ssupport%s.
nl_NL: Uw licentie is ingetrokken. Neem contact op met %ssupport%s.

en: Your license key has expired. Please renew your license key on your %saccount%s.
nl_NL: Uw licentie is verlopen. Verleng alstublieft uw licentiecode via uw %saccount%s.

en: Your site has been configured for the HSTS preload list. If you have submitted your site, it will be preloaded. Click %shere%s to submit.
nl_NL: Uw site is geconfigureerd voor de HSTS preload list. Indien u uw site heeft ingediend zal hij voorgeladen worden. Klik %shier%s om in te dienen

en: Your site is not yet configured for the HSTS preload list.
nl_NL: Uw site is nog niet geconfigureerd voor de HSTS preload lijst.

en: Your site redirects 404 pages to the http:// version of your homepage. This can cause mixed content issues with images.
nl_NL: Uw site redirect 404 pagina's naar de http:// versie van uw homepagina. Dit kan mixed content problemen veroorzaken met afbeeldingen.

en: Your site uses an outdated version of TLS. Upgrade to TLS 1.2 or TLS 1.3 to keep your site secure.
nl_NL: Uw site gebruikt een verouderde versie van TLS. Upgrade naar TLS 1.2 of TLS 1.3 om uw site veilig te houden.

en: activate
nl_NL: activeer

en: ago
nl_NL: geleden

en: allowed
nl_NL: toegestaan

en: cached file, deactivate cache to see the actual source
nl_NL: bestand in cache, deactiveer caching om de daadwerkelijke bron te zien

en: deactivate
nl_NL: deactiveer

en: file
nl_NL: bestand

en: htaccess redirection to SSL on the network
nl_NL: htacces redirect naar SSL op het netwerk

en: iFrame in the wp_postmeta database table
nl_NL: iFrame in de wp_postmeta database tabel

en: in uploads directory, possibly generated by plugin or theme
nl_NL: in de uploads map, mogelijk gegenereerd door een plugin of thema

en: mu plugin file
nl_NL: mu-plugin bestand

en: nginx.conf unavailable on %s
nl_NL: nginx.conf niet beschikbaar op %s

en: none means that this feature is not allowed. Enable this to disable the feature entirely on your site.
nl_NL: 'none' betekent dat deze functie niet is toegestaan. Schakel in om de functie geheel niet toe te staan op uw site.

en: not allowed
nl_NL: niet toegestaan

en: plugin file
nl_NL: plugin bestand

en: self means this is feature is only allowed for content on your own domain. External scripts won't be able to use it.
nl_NL: 'Self' betekent dat deze functie alleen is toegestaan op het eigen domein. Externe scripts kunnen deze functie niet gebruiken.

en: theme file
nl_NL: thema bestand

en: unlimited
nl_NL: ongelimiteerd

en: uploads file, possibly generated by plugin or theme
nl_NL: Uploads bestand, mogelijk gegenereerd door een plugin of thema
