Really Simple SSL pro - en to pl_PL translation catalogue (307 entries)

en:  the SSL certificate is expiring soon. The ValidTo date is:
pl_PL: Certyfikat SSL niedługo wygaśnie. Data ważności to:

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
pl_PL: %s to pojedyncza klasa i nie można utworzyć drugiej instancji.

en: %s to %s of %s results
pl_PL: %s do %s z %s wyników

en: %s/%s activations available.
pl_PL: %s/%s aktywacje dostępne.

en: %sActivate%s your license.
pl_PL: %sAktywuj%s swoją licencję.

en: %sGo to the settings page%s or %spurchase a license%s.
pl_PL: %sIdź do strony ustawień%s lub %skup licencję%s.

en: %sRead more%s.
pl_PL: %sCzytaj więcej%s.

en: %sScan again%s
pl_PL: %sSkanuj ponownie%s

en: %sScan for issues%s
pl_PL: %sSkanuj w poszukiwaniu błędów%s

[ctx: 'date' at 'time']
en: %s at %s
pl_PL: %s o %s

en: (filtered from %s results)
pl_PL: (przefiltrowany z %s wyników)

en: * is the default value. This means the feature is allowed.
pl_PL: * to domyślna wartość. To oznacza, że funkcja jest dozwolona.

en: .htaccess file not writable. Set the .htaccess file permissions to writeable or add the following lines manually:
pl_PL: Nie można edytować pliku .htaccess. Włącz możliwość edycji pliku lub dodaj ręcznie następujące linie:

en: .htaccess unavailable on nginx
pl_PL: .htaccess niedostępny na nginx

en: A redirect to http was detected. This might result in redirect loops.
pl_PL: Przekierowanie do http zostało wykryte. To może spowodować pętlę przekierowań.

en: According to the check that was performed just now on
pl_PL: W nawiązaniu do kontroli, która właśnie została przeprowadzona

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Activate license
pl_PL: Aktywuj licencję

en: Activate your license for automatic updates.
pl_PL: Aktywuj swoją licencję dla automatycznych aktualizacji.

en: After enabling this option, you have to %ssubmit%s your site. Please read the instructions on this page carefully before doing so.
pl_PL: Po włączeniu tej opcji, musisz %szgłosić%s swoją stronę. Proszę przeczytaj dokładnie instrukcję na tej stronie zanim to zrobisz.

en: Allow
pl_PL: Zezwól

en: Allow/revoke
pl_PL: Zezwól/odwołaj

en: Allowed
pl_PL: Dozwolone

en: Always backup first!
pl_PL: Zawsze najpierw zrób kopię!

en: Auto replace mixed content
pl_PL: Automatyczne zastąpienie treści mieszanej

en: Be very carefull with this function! Please backup your site before proceeding.
pl_PL: Bądź bardzo ostrożny przy tej funkcji! Prosimy o wykonanie kopii zapasowej przed rozpoczęciem.

en: Be very carefull with this function! Please backup your site before proceeding. This function will also create a backup of each changed file, name rsssl-bkp-filename. You can use the 'roll back files' function to restore the original files.
pl_PL: Bądź bardzo ostrożny przy tej funkcji! Prosimy o wykonanie kopii zapasowej przed rozpoczęciem. Ta funkcja również wykona kopię zapasową każdego zmienionego pliku, name rsssl-bkp-filename. Możesz użyć funkcji "przywróć pliki", żeby odzyskać oryginalne pliki.

en: Blocked
pl_PL: Zablokowane

en: Blocked URL: %s
pl_PL: Zablokowany URL: %s

en: Can be fixed automatically by pressing the Fix button. If fixing fails, the source file can be edited manually by pressing the Edit button.
pl_PL: Może zostać naprawione automatycznie poprzez użycie przycisku naprawy. Jeżeli naprawa się nie uda, źródło pliku może zostać edytowane ręcznie poprzez naduszenie przycisku "edytuj".

en: Cannot be fixed automatically, as the mixed content is coming from an external domain. Contact the owner of the domain to update the CSS/JS file
pl_PL: Nie może zostać naprawione automatycznie, ponieważ mieszana treść pochodzi z zewnętrznej domeny. Skontaktuj się z właścicielem domeny w celu aktualizacji pliku CSS/JS.

en: Checking if external js or css files contain http links, %s of %s
pl_PL: Sprawdza czy zewnętrzny plik js lub css zawiera linki http, %s of %s

en: Checking posts for external URLs, %s of %s
pl_PL: Sprawdza wpisy w poszukiwaniu zewnętrznych URLs, %s of %s

en: Checking which postmeta contain external resources
pl_PL: Sprawdza, które wpisy zawierają zewnętrzne zasoby

en: Checking which resources can't load over ssl, %s of %s
pl_PL: Sprawdza, które zasoby nie mogę się załadować nad SSL, %s of %s

en: Checking widgets for external URLs
pl_PL: Sprawdza widgety w poszukiwaniu zewnętrznych URLs.

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Configure your site for the HSTS preload list
pl_PL: Skonfiguruj swoją stronę pod kątem listy wstępnego ładowania HSTS

en: Content Security Policy
pl_PL: Polityka bezpieczeństwa treści

en: Content Security Policy configuration
pl_PL: Konfiguracja polityki bezpieczeństwa treści

en: Content Security Policy reporting enabled
pl_PL: Raportowanie polityki bezpieczeństwa treści włączone

en: Content Security Policy reporting is paused to limit server resources. Please start configuring your Content Security Policy and enable reporting again.
pl_PL: Raportowanie polityki bezpieczeństwa treści jest wstrzymane żeby ograniczyć zasoby serwera. Proszę rozpocząć konfigurację twojej polityki bezpieczeństwa treści i włączyć raportowanie ponownie.

en: Copyright warning!
pl_PL: Ostrzeżenie dotyczące praw autorskich!

en: Deactivate license
pl_PL: Deaktywuj licencję

en: Description
pl_PL: Opis

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Directive
pl_PL: Dyrektywa

en: Disable access to the license page for all other accounts except your own.
pl_PL: Zablokuj dostęp do strony licencji dla wszystkich innych kont z wyjątkiem twojego.

en: Disable for all users, except yourself
pl_PL: Zablokuj dla wszystkich użytkowników z wyjątkiem ciebie.

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Does not work with %s
pl_PL: Nie działa z %s

en: Domain/protocol
pl_PL: Domena/protokół

en: Downloading files from other websites can cause serious copyright issues! It is always illegal to use images, files, or any copyright protected material on your own site without the consent of the copyrightholder. Please ask the copyrightholder for permission. Use this function at your own risk.
pl_PL: Pobieranie plików z innych stron może powodować poważne naruszenia praw autorskich! Nie wolno używać obrazków, plików lub innych materiałów chronionych prawami autorskimi na własnej witrynie bez zgody właściciela praw autorskich. Proszę zapytaj właściciela praw autorskich o zgodę. Używaj tej funkcji na własne ryzyko.

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Editing files can break your site if you do not do it right!
pl_PL: Edytowanie plików może zepsuć witrynę jeżeli nie jest robione to poprawnie!

en: Elementor mixed content successfully converted.
pl_PL: Mieszana treść Elementatora została skonwertowana.

en: Enable this if you want the mixed content fixer for admin.
pl_PL: Włącz jeżeli chcesz korzystać z korektora mieszanej treści dla administratora.

en: Enable this if you want to automatically replace mixed content.
pl_PL: Włącz to jeżeli chcesz automatycznie zastąpić mieszaną treść.

en: Enable this if you want to block the htaccess file from being edited.
pl_PL: Włącz to jeżeli chcesz zablokować plik htaccess przed edycją.

en: Enable this if you want to enable certificate expiration notices.
pl_PL: Włącz jeżeli chcesz włączyć powiadomienia o wygaśnięciu certyfikatu.

en: Enable this if you want to hide the SSL menu on subsites.
pl_PL: Włącz jeżeli chcesz ukryć SSL menu na substronach.

en: Enable this if you want to redirect ALL websites to SSL using .htaccess
pl_PL: Włącz to jeżeli chcesz przekierować WSZYSTKIE strony do SSL używając .htaccess

en: Enable this if you want to redirect SSL websites using .htaccess.
pl_PL: Włącz to jeżeli chcesz przekierować strony SSL używając .htaccess.

en: Enable this if you want to use the internal WordPress 301 redirect for all SSL websites. Needed on NGINX servers, or if the .htaccess redirect cannot be used.
pl_PL: Włącz to jeżeli chcesz używać przekierowania Wordpress 301 dla wszystkich stron SSL. Wymagane na serwerach NGINX lub jeżeli przekierowanie .htaccess nie może zostać użyte.

en: Enforce
pl_PL: Wymuś

en: Enter your license key
pl_PL: Wpisz klucz swojej licencji

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Everything
pl_PL: Wszystko

en: Feature
pl_PL: Funkcja

en: File editing blocked in WordPress!
pl_PL: Edytowanie plików jest zablokowane w Wordpressie!

en: File editing is blocked in WordPress. To edit these files, please use your FTP client.
pl_PL: Edytowanie plików jest zablokowane w Wordpressie. Żeby edytować ten plik, proszę użyj swojego klienta FTP.

en: Finished scan
pl_PL: Skanowanie zakończone

en: First
pl_PL: Pierwszy

en: Fix
pl_PL: Naprawić

en: Fix URLs
pl_PL: Napraw URLe

en: Fix http in CSS and JS files
pl_PL: Napraw http w plikach CSS i JS

en: Follow these steps to complete the setup:
pl_PL: Wykonaj następujące kroki, aby zakończyć konfigurację:

en: For more information about this security header, please follow this %slink%s.
pl_PL: W celu zdobycia większej ilości informacji o nagłówkach bezpieczeństwa, proszę sprawdź ten %slink%s.

en: Found
pl_PL: Znaleziono

en: Full Scan
pl_PL: Pełny skan

en: Generating file list
pl_PL: Generuję listę plików

en: Generating web page list
pl_PL: Generuję listę stron internetowych

en: Go to editor
pl_PL: Idź do edytora

en: Great! Your scan last completed without errors.
pl_PL: Świetnie! Twój ostatni skan zostały ukończony bez błędów.

en: HSTS, HTTP Strict Transport Security improves your security by forcing all your visitors to go to the SSL version of your website for at least a year.
pl_PL: HSTS, HTTP Strict Transport Security poprawia twoje bezpieczeństwo przez zmuszanie wszystkich twoich odwiedzających do przejścia na wersję strony SSL przez co najmniej rok.

en: HTTP Strict Transport Security is not enabled.
pl_PL: HTTP Strict Transport Security nie jest włączone.

en: HTTP Strict Transport Security was set.
pl_PL: HTTP Strict Transport Security zostało ustawione.

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: Hide menu for subsites
pl_PL: Ukryj menu dla substron

en: How to set the security headers
pl_PL: Jak ustawić nagłówki bezpieczeństwa

en: I have read the warning, continue
pl_PL: Przeczytałem ostrzeżenie, kontynuuj

en: I have read the warnings, continue
pl_PL: Przeczytałem ostrzeżenia, kontynuuj

en: If these files are generated by a theme or plugin, it is best to change the settings in that plugin instead. Otherwise your changes maybe overwritten by the plugin.
pl_PL: Jeżeli te pliki zostały wygenerowane przez motyw lub wtyczkę, najlepiej będzie zmienić ustawienia w tej wtyczce. W innym wypadku twoje zmiany mogą zostać nadpisane przez inną wtyczkę.

en: If you revoke a rule from the content security policy, the rule will be deleted from the resource list that is considered safe to load. This might affect your website, or specific functions. You can always allow the resource if needed.
pl_PL: Jeśli odwołasz regułę z zasad bezpieczeństwa treści, reguła zostanie usunięta z listy zasobów, które są uważane za bezpieczne do załadowania. Może to wpłynąć na twoją witrynę lub określone funkcje. W razie potrzeby zawsze możesz zezwolić na zasób.

en: If your certificate expires, your site goes offline. Uptime robots don't alert you when this happens.
pl_PL: Jeżeli twój certyfikat wygaśnie, twoja strona przejdzie w tryb offline. Uptime roobots nie ostrzeże cię kiedy to się stanie.

en: Ignore
pl_PL: Ignoruj

en: Import and insert file
pl_PL: Importuj i wstaw plik

en: In field: %s
pl_PL: W zakresie: %s

en: In post:
pl_PL: We wpisie:

en: It is recommended to enable this feature as soon as your site is running smoothly on SSL, as it greatly improves security.
pl_PL: Jest rekomendowane włącznie tej funkcji tak szybko jak strona zacznie działać płynnie na SSL, ponieważ znacznie poprawia to bezpieczeństwo.

en: It is recommended to enable this feature as soon as your site is running smoothly on SSL, as it improves your security.
pl_PL: Jest rekomendowane włącznie tej funkcji tak szybko jak strona zacznie działać płynnie na SSL, ponieważ poprawia to bezpieczeństwo.

en: JS or CSS file with mixed content
pl_PL: Plik JS lub CSS z korektorem treści mieszanych

en: Last
pl_PL: Ostatni

en: License
pl_PL: Licencja

en: License not activated
pl_PL: Licencja nie jest aktywna

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Looking up blocked resources in files, %s of %s
pl_PL: Wyszukuję zablokowanych zasobów w plikach, %s z %s

en: Looking up blocked resources in postmeta
pl_PL: Wyszukuję zablokowanych zasobów w postmeta

en: Looking up blocked resources in posts
pl_PL: Wyszukuję zablokowanych zasobów we wpisach

en: Looking up blocked resources in widgets
pl_PL: Wyszukuję zablokowanych zasobów w widgetach

en: Mixed content fixer on the WordPress back-end
pl_PL: Korektor mieszanych treści na zapleczu Wordpressa

en: Mixed content found in a widget. Press the edit link to edit the widget manually.
pl_PL: Mieszana treść odnaleziona w widgecie. Naciśnij edytuj link, żeby ręcznie edytować widget.

en: Mixed content found in in a post. Can be fixed automatically by pressing the fix button. Pressing the edit button allows you to update the link in the post manually.
pl_PL: Mieszana treść odnaleziona we wpisie. Może zostać automatycznie naprawiona poprzez naduszenie przycisku "napraw". Naduszenie przycisku "edytuj" pozwoli ci zaktualizować link we wpisie ręcznie.

en: Mixed content from a postmeta table in your database. Usually won't cause any mixed content on the front-end. Check the post if it causes mixed content. If so, the link can be replace directly in the database.
pl_PL: Mieszana treść z tabeli postmeta w twojej bazie danych. Zazwyczaj nie powoduje żadnych mieszanych treści na font-endzie. Sprawdź wpis, czy nie posiada mieszanych treści. Jeśli tak, link może zostać zamieniony bezpośrednio w bazie danych.

en: Mixed content in %s
pl_PL: Mieszana treść w %s

en: Mixed content in CSS/JS file from other domain
pl_PL: Mieszana treść w plikach CSS/JS z innej domeny

en: Mixed content in a widget
pl_PL: Mieszana treść w widgecie

en: Mixed content in remote file
pl_PL: Mieszana treść w pliku zdalnym

en: Mixed content in the postmeta table
pl_PL: Mieszana treść w tabeli postmeta

en: Mixed content resources: %s
pl_PL: Zasoby mieszanych treści: %s

en: Mixed content scan
pl_PL: Skan mieszanej terści

en: Multisite detected. Please consider upgrading to %smultisite%s.
pl_PL: Multisite wykryta. Proszę rozważ modernizację do %smultisite%s.

en: Never
pl_PL: Nigdy

en: Next
pl_PL: Następny

en: No Content Security Policy violations found.
pl_PL: Nie znaleziono naruszeń polityki bezpieczeństwa treści

en: No caching
pl_PL: Brak pamięci podręcznej

en: No items reported yet. Come back at a later time.
pl_PL: Nie zgłoszono jeszcze żadnych pozycji. Wróć później.

en: No mixed content has been found!
pl_PL: Mieszana treść nie została odnaleziona!

en: No redirect to http detected.
pl_PL: Nie wykryto przekierowań do http

en: No response
pl_PL: Brak odpowiedzi

en: No restrictions for this feature.
pl_PL: Brak restrykcji dla tej funkcji.

en: No results found
pl_PL: Brak wyników

en: No results found in the table
pl_PL: Brak wyników w tabeli

en: No results to show
pl_PL: Brak wyników do pokazania

en: No scan completed yet. Before migrating to SSL, you should do a %sscan%s
pl_PL: Skan nie jest jeszcze kompletny. Przed migracją do SSL, powinieneś zrobić %sskan%s

en: No scan done yet. Start a quick or full scan to identify any issues.
pl_PL: Skan nie został jeszcze zrobiony. Rozpocznij szybki lub pełny skan, żeby zidentyfikować wszelkie problemy.

en: Not available
pl_PL: Nie dostępne

en: Not detected
pl_PL: Nie wykryte

en: On page
pl_PL: Na stronie

en: Once 1 minutes
pl_PL: Raz na 1 minutę

en: Once 10 minutes
pl_PL: Raz na 10 minut

en: Once Daily
pl_PL: Raz dziennie

en: Open
pl_PL: Otwórz

en: Optimize your SSL security with the mixed content scan, secure cookies and advanced security headers.
pl_PL: Zoptymalizuj bezpieczeństwo SSL ze skanem mieszanej treści, bezpiecznymi plikami cookies i zaawansowanymi nagłówkami bezpieczeństwa.

en: PHP file with mixed content
pl_PL: Plik z PHP z mieszaną treścią

en: Please activate Really Simple SSL network wide.
pl_PL: Proszę aktywuj Really Simple SSL w całej sieci.

en: Please activate your license key.
pl_PL: Proszę aktywuj swój klucz licencji.

en: Please ensure that your site is running over SSL smoothly, and note that all subdomains, including www and non-www domain need to be HTTPS!
pl_PL: Proszę upewnij się, że twoja strona działa płynnie na SSL oraz zauważ że wszystkie subdomeny, w tym www oraz nie-www, muszą być HTTPS!

en: Please enter your license key. Available in your %saccount%s.
pl_PL: Proszę wprowadź swój klucz licencji. Dostępny na twoim %skoncie%s.

en: Please install and activate Really Simple SSL to enable the add-on.
pl_PL: Proszę zainstaluj oraz aktywuj Really Simple SSL przed aktywacją tego dodatku.

en: Please note that any changes you have made since to your current files, will be lost.
pl_PL: Proszę zauważ, że wszystkie zmiany które wprowadziłeś do swoich obecnych plików, zostaną utracone.

en: Please renew your certificate before the expiry date.
pl_PL: Proszę odnów swój certyfikat przez datą jego wygaśnięcia.

en: Please upgrade to the latest version to be able use the full functionality of the plugin.
pl_PL: Proszę zaktualizować do ostatniej wersji, żeby móc używać wszystkich funkcji wtyczki.

en: Plugin dependency error
pl_PL: Błąd zależności wtyczki

en: Post field with mixed content
pl_PL: Pole z mieszaną treścią

en: Post with mixed content
pl_PL: Wpis z mieszaną treścią

en: Potential redirect loop.
pl_PL: Potencjalna pętla przekierowań.

en: Premium settings
pl_PL: Ustawienia premium

en: Premium support
pl_PL: Pomoc premium

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Previous scan completed with issues
pl_PL: Poprzedni skan zakończony z błędami

en: Quick Scan
pl_PL: Szybki skan

en: Re-check the redirect
pl_PL: Ponownie sprawdź przekierowanie

en: Really Simple SSL Pro Multisite license key
pl_PL: Really Simple SSL Pro Multisite klucz licencji

en: Really Simple SSL Pro license key
pl_PL: Really Simple SSL Pro klucz licencji

en: Really Simple SSL needs to be updated to the latest version to be compatible.
pl_PL: Really Simple SSL musi zostać zaktualizowane do ostatniej wersji, żeby być zgodne.

en: Really Simple SSL pro cannot be activated. The plugin requires PHP 5.6 or higher
pl_PL: Really Simple SSL pro nie może zostać aktywowane. Wtyczka wymaga wersji PHP 5.6 lub wyższej

en: Really Simple SSL pro cannot be activated. The plugin requires WordPress 4.9 or higher
pl_PL: Really Simple SSL pro nie może zostać zaktualizowany. Wtyczka wymaga wersji Wordpressa 4.9 lub wyższej

en: Really Simple SSL pro is an add-on for Really Simple SSL, and cannot do it on its own :-(
pl_PL: Really Simple SSL pro jest dodatkiem do Really Simple SSL i nie może tego zrobić samo :(

en: Receive an email when your certificate is about to expire
pl_PL: Otrzymaj email, kiedy twój certyfikat będzie się zbliżał do wygaśnięcia

en: Recommended security headers enabled.
pl_PL: Rekomendowane nagłówki bezpieczeństwa włączone.

en: Recommended security headers not enabled (%sRead more%s).
pl_PL: Rekomendowane nagłówki bezpieczeństwa nie włączone (%sCzytaj więcej na ten temat%s)

en: Reporting active
pl_PL: Raportowanie aktywne

en: Reporting is active and will gather Content Security Policy directives available under ‘Content Security Policy configuration’.
pl_PL: Raportowanie jest aktywne i będzie gromadzić wytyczne polityki bezpieczeństwa treści dostępne w sekcji "Konfiguracja polityki bezpieczeństwa treści”.

en: Reporting paused
pl_PL: Raportowanie wstrzymane

en: Reporting will be paused after 20 requests to limit server load. You can always manually set reporting to paused, if needed.
pl_PL: Raportowanie zostanie wstrzymane po 20 żądaniach, żeby ograniczyć obciążenie serwera. Możesz zawsze ręcznie wstrzymać raportowanie jeżeli jest taka potrzeba.

en: Restore files
pl_PL: Przywróć pliki

en: Resume
pl_PL: Wznów

en: Revoke
pl_PL: Cofnij

en: Revoke and delete rule
pl_PL: Cofnij i usuń regułę

en: Revoke rule
pl_PL: Cofnił regułę

en: Revoking a Rule from the Content Security Policy
pl_PL: Cofnij regułę z polityki bezpieczeństwa treści

en: Roll back changes made to your files
pl_PL: Wycofaj zmiany wprowadzone w plikach

en: Roll back file changes
pl_PL: Wycofaj zmiany plików

en: SCAN
pl_PL: SKANUJ

en: SSL certificate expiration warning
pl_PL: Ostrzeżenie dotyczące wygaśnięcia certyfikatu SSL

en: SSL configuration finished!
pl_PL: Konfiguracja SSL zakończona!

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Searching for js and css files and links to external resources in website, %s of %s
pl_PL: Szukam plików js i css oraz linków do zewnętrznych elementów na stronie, %s z %s

en: Searching for mixed content in css and js files, %s of %s
pl_PL: Szukam mieszanej treści w plikach css i js, %s z %s

en: Security headers have been set via PHP but your site uses caching. Caching prevents the headers from working correctly. We recommend to add the following security headers to your NGINX configuration file:
pl_PL: Nagłówki bezpieczeństwa zostały ustawione przez PHP, ale twoja strona używa cachowania. To powstrzymuje nagłówki bezpieczeństwa przed poprawnym działaniem. Zalecamy dodanie następujących nagłówków bezpieczeństwa do twojego pliku konfiguracyjnego NGINX:

en: Send
pl_PL: Wyślij

en: Server not recognized
pl_PL: Serwer nie rozpoznany

en: Set the security headers with PHP. Should be enabled when using NGINX as the webserver, or when the htaccess security headers are not supported by your hosting company.
pl_PL: Ustaw nagłówki bezpieczeństwa z PHP. Powinny być włączone kiedy używasz NGINX jako webserwera lub kiedy nagłówki bezpieczeństwa htaccess nie są wspierane przez twój hosting.

en: Set with PHP
pl_PL: Ustaw z PHP

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Show %s results
pl_PL: Pokaż %s wyników

en: Show ignored URLs
pl_PL: Pokaż ignorowane URLe

en: Site
pl_PL: Strona

en: Sites
pl_PL: Strony

en: Something went wrong.
pl_PL: Coś poszło nie tak.

en: Something went wrong. Please refresh the page and try again, or fix manually.
pl_PL: Coś poszło nie tak. Proszę odśwież stronę i spróbuj ponownie lub napraw to ręcznie.

en: Someting went wrong. If this doesn't work, you can put the original files back by changing files named 'rsssl-bkp-filename' to filename.
pl_PL: Coś poszło nie tak. Jeżeli to nie zadziała, możesz odzyskać oryginalne pliki poprzez zmianę ich nazwy 'rsssl-bkp-nazwapliku' na 'nazwapliku'.

en: Start scan
pl_PL: Rozpocznij skan

en: Stop editing the .htaccess file
pl_PL: Zatrzymaj edytowanie pliku .htaccesss

en: Stop scan
pl_PL: Zatrzymaj skan

en: TLS version is up-to-date
pl_PL: Wersja TLS jest aktualna.

en: The Content Security Policy allows you to specify which resources to allow on your site.
pl_PL: Polityka bezpieczeństwa treści pozwala ci określić, które zasoby są dozwolone w twojej witrynie.

en: The file could not be downloaded. It might not exist, or downloading is blocked. Fix manually.
pl_PL: Ten plik nie może zostać pobrany. Może on nie istnieć lub pobieranie jest zablokowane. Trzeba to naprawić ręcznie.

en: The file could not be downloaded. The file might not exist, or downloading is be blocked by the server. Fix manually.
pl_PL: Ten plik nie może zostać pobrany. Może on nie istnieć lub pobieranie jest zablokowane przez serwer. Trzeba to naprawić ręcznie.

en: The file that's causing a potential mixed content issue.
pl_PL: Plik, który potencjalnie powoduje problemy z treścią mieszaną.

en: The last scan was completed with errors. Are you sure these issues don't impact your site?
pl_PL: Ostatni skan zostały ukończony z błędami. Jesteś pewny, że te błędy nie wpływają na twoją stronę?

en: The last scan was completed with errors. Only migrate if you are sure the found errors are not a problem for your site.
pl_PL: Ostatni skan zostały ukończony z błędami. Migruj jedynie jeżeli jesteś pewny, że znalezione błędy nie są problemem dla twojej strony.

en: The license information could not be retrieved at this moment. Please try again at a later time.
pl_PL: Informacje o licencji nie mogą zostać odzyskane w tym momencie. Proszę spróbować później.

en: The license key is only visible to %s. Add &rsssl_license_unlock={your license key} behind the URL to unlock the license block.
pl_PL: Klucz licencji jest widoczny jedynie dla %s. Dodaj &rsssl_unlock_license={your license key} za adresem URL, aby odblokować blok licencji.

en: The preload list offers even more security, as browsers will be instructed to load the site over HTTPS, even before the first visit.
pl_PL: Lista wstępnego ładowanie zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo, ponieważ przeglądarki będą poinformowane żeby ładować stronę w HTTPS, jeszcze przed pierwszą wizytą.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
pl_PL: Jest dostępna nowa wersja %1$s. %2$sZobacz wersję %3$s szczegóły%4$s lub %5$saktualizuj teraz%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
pl_PL: Jest dostępna nowa wersja %1$s. %2$sZobacz wersję %3$s szczegóły%4$s

en: There was a problem editing the file. Please try manually.
pl_PL: Pojawił się problem podczas edycji pliku. Proszę spróbuj ręcznie.

en: These settings are only available on the network settings, available with the %sAgency license%s.
pl_PL: Te ustawienia są dostępne tylko w ustawieniach sieci, które są dostępne z %slicencją dla agencji%s.

en: These settings are only available under the %snetwork settings%s.
pl_PL: Te ustawienia są dostępne w %sustawieniach sieci%s.

en: This domain is not activated for this Really Simple SSL Pro license. Please activate the license for this domain.
pl_PL: Ta domena nie jest aktywowana dla licencji Really Simple SSL pro. Proszę aktywuj licencję dla tej domeny.

en: This downloads the file from the domain without SSL, inserts it into WP media, and changes the URL to the new URL.
pl_PL: Spowoduje to pobranie pliku z domeny bez SSL, wstawienie go do WP media i zmianę adresu URL na nowy.

en: This feature is not allowed. Enable this to disable the feature entirely on your site.
pl_PL: Ta funkcja jest niedozwolona. Włącz to żeby zablokować funkcję całkowicie na twojej witrynie.

en: This function downloads the file from the domain without SSL, inserts it into WP media, and changes the URL to the new URL.
pl_PL: Ta funkcja pobiera plik z domeny bez SSL, wstawia go do WP media i zmienia adres URL na nowy.

en: This function will change the urls to the protocol independent // instead of http://
pl_PL: Ta funkcja zmieni adresy url na niezależne //, zamiast http://

en: This header allows you to restrict browser features on your own and embedded pages.
pl_PL: Ten nagłówek pozwala na ograniczenie funkcji przeglądarki na twojej i osadzonych stronach.

en: This header enforces certificate transparency. This is done by expecting valid Signed Certificate Timestamps (SCTs).
pl_PL: Ten nagłówek wymusza przejrzystość certyfikatu. Odbywa się to poprzez oczekiwanie ważnego podpisanego certyfikatu sygnatur czasowych (SCTs).

en: This header only sets a referrer when navigating to the same protocol (HTTPS->HTTPS) and not when downgrading (HTTPS->HTTP).
pl_PL: Ten nagłówek ustawia referrer tylko podczas nawigowania do tego samego protokołu (HTTPS->HTTPS), a nie przy degradacji (HTTPS->HTTP).

en: This header prevents your site from being loaded in an iFrame on other domains. This is used to prevent clickjacking attacks.
pl_PL: Ten nagłówek powstrzymuje ładowanie twojej witryny przez inne w Iframe. Używane, żeby zapobiec atakom clickjacking.

en: This header protects your site from cross-site scripting attacks. If a cross-site scripting attack is detected, the browser will automatically sanitize (remove) unsafe parts (scripts) when this header is enabled.
pl_PL: Ten nagłówek chroni twoją witrynę przez atakami skryptami cross-site. Jeżeli taki atak jest wykryty, przeglądarka automatycznie usunie niebezpieczną część skryptu, kiedy nagłówek jest włączony.

en: This is an additional header to force all incoming http:// requests to https://.
pl_PL: To jest dodatkowy nagłówek, żeby wymusić na wszystkich przychodzących żądaniach przejście z http:// do https://.

en: This is an advanced feature. Only enable this if you know what you're doing. See %sour usage guide%s
pl_PL: Ta funkcja jest dla zaawansowanych użytkowników. Włącz to tylko jeśli wiesz co robisz. Zobacz %snasz przewodnik%s

en: This license is not valid for this product. Find out why on your %saccount%s.
pl_PL: Ta licencja nie jest ważna dla tego produktu. Dowiedz się czemu na swoim %skoncie%s.

en: This license is not valid. Find out why on your %saccount%s.
pl_PL: Ta licencja nie jest ważna. Dowiedz się czemu na swoim %skoncie%s.

en: This option is enabled on the network menu
pl_PL: Ta opcja jest włączona w menu sieci

en: This option is enabled on the network menu.
pl_PL: Ta opcja jest włączona w menu sieci.

en: This option sends an email to the administrator email address (%s) when your certificate is about to expire within 2 weeks.
pl_PL: Ta opcja wysyła emaila na adres email administratora (%s), kiedy twój certyfikat ma wygasnąć za dwa tygodnie.

en: This will put the files back that were changed by the fix option in Really Simple SSL pro.
pl_PL: To przywróci pliki z powrotem, które zostały zmienione przez opcję "napraw" w Really Simple SSL pro.

en: To restart reporting, set Content Security Policy to ‘reporting active’.
pl_PL: Żeby restartować raportowanie, ustaw politykę bezpieczeństwa treści na "raportowanie aktywne".

en: Today
pl_PL: Dziś

en: Unlimited activations available.
pl_PL: Nieograniczona liczba aktywacji dostępna.

en: Update Really Simple SSL Free to the latest version for optimal Content Security Policy compatibility.
pl_PL: Zaktualizuj Really Simple SSL Free do ostatniej wersji dla optymalnej kompatybilności polityki bezpieczeństwa treści.

en: Upgrade insecure request
pl_PL: Zaktualizuj niebezpieczne żądanie

en: Upgrade to a %s5 sites or Agency%s license.
pl_PL: Ulepsz do licencji dla %s5 witryn lub agencji%s.

en: Upgrade to an %sAgency%s license.
pl_PL: Ulepsz do licencji dla %sAgencji%s.

en: Use this option if you do not have the secure lock in the WordPress admin.
pl_PL: Użyj tej opcji jeżeli nie masz zielonej kłódki w adminie WordPressa.

en: User not found
pl_PL: Użytkownik nie znaleziony

en: Valid
pl_PL: Ważny

en: Valid license for %s.
pl_PL: Licencja ważna dla %s.

en: Valid until %s.
pl_PL: Ważna do %s.

en: Warning
pl_PL: Ostrzeżenie

en: When there a no new directives reported, you can continue with the configuration and set the Content Security Policy to ‘Enforce’.
pl_PL: Jeśli nie zgłoszono żadnych nowych dyrektyw, możesz kontynuować konfigurację i ustawić Politykę bezpieczeństwa treści na "Wymuszaj”.

en: When you enable this option, the URL's that were previously ignored are shown again.
pl_PL: Kiedy włączysz tę opcję, adresy URL, które poprzednio zostały zignorowane, ponownie się pojawią.

en: When you send this form we will attach the following information: license key, scan results, your domain, .htaccess file, debug log and a list of active plugins
pl_PL: Kiedy wyślesz ten plik, załączymy następujące informacje: klucz licencji, wyniki skanu, adres twojej domeny, plik .htaccess, logi debugowania i listę aktywnych wtyczek

en: Widget area "%s"
pl_PL: Obszar widgetów "%s"

en: Widget with mixed content
pl_PL: Widget z mieszaną treścią

en: WordPress 301 redirection to SSL for all SSL sites
pl_PL: Przekierowanie 301 Wordpress do SSL dla wszystkich stron SSL

en: Works with %s
pl_PL: Działa z %s

en: You can activate your license on the %slicense tab%s.
pl_PL: Możesz aktywować swoją licencję w %szakładce licencje%s.

en: You can edit the source file manually by pressing the edit button.
pl_PL: Możesz edytować plik źródła ręcznie poprzez naduszenie przycisku "edytuj".

en: You can renew your license on your %saccount%s.
pl_PL: Możesz odnowić swoją licencję na swoim %skoncie%s.

en: You can upgrade on your %saccount%s.
pl_PL: Możesz ulepszyć na swoim %skoncie%s.

en: You can upgrade or renew your license on the %slicense tab%s.
pl_PL: Możesz ulepszyć lub odnowić swoją licencję w %szakładce licencje%s.

en: You do not have any activations left on your Really Simple SSL Pro license. Please upgrade your plan for additional activations.
pl_PL: Nie pozostała Ci żadna wolna aktywacja w twojej licencji Really Simple SSL Pro. Proszę ulepsz swój plan dla dodatkowych aktywacji.

en: You do not have permission to install plugin updates
pl_PL: Nie masz odpowiednich uprawnień, żeby instalować aktualizacje wtyczki

en: You finished a scan without errors.
pl_PL: Ukończyłeś skan bez błędów.

en: You have a lifetime license.
pl_PL: Masz dożywotnią licencję.

en: You have enabled the nginx.conf security header option. Check if the following security headers have been added to the NGINX configuration file:
pl_PL: Zablokowałeś opcję nagłówki bezpieczeństwa przez PHP. Sprawdź czy następujące nagłówki bezpieczeństwa zostały dodane do twojego pliku konfiguracyjnego NGINX:

en: You have new rules that can be added to your Content Security Policy.
pl_PL: Masz nowe zasady, które mogą zostać dodane do twojej polityki bezpieczeństwa treści

en: You have scanned your site before, but the scan results are cleared from the cache. Run a new scan to see the results.
pl_PL: Skanowałeś swoją witrynę wcześniej, ale wynik skanu są usuwane z pamięci. Uruchom nowy skan, żeby zobaczyć wyniki.

en: You haven't activated your Really Simple SSL Pro Multisite license yet. To get all future updates, enter your license on the network settings page.
pl_PL: Nie aktywowałeś jeszcze swojej licencji Really Simple SSL Pro Multisite. Żeby otrzymać wszystkie przyszłe aktualizacje, wpisz swoją licencję na stronie ustawień sieci.

en: You haven't scanned the site yet, you should scan your site to check for possible issues.
pl_PL: Nie przeskanowałeś jeszcze swojej witryny, powinieneś to zrobić aby sprawdzić potencjalne problemy.

en: Your Really Simple SSL Pro license key has expired. Please renew your license to continue receiving updates and premium support.
pl_PL: Twój klucz licencji Really Simple SSL Pro stracił ważność. Proszę odnów swoją licencję, żeby w dalszym ciągu otrzymywać aktualizacje oraz pomoc premium.

en: Your Really Simple SSL Pro license key hasn't been activated yet. You can activate your license key on the license tab.
pl_PL: Twój klucz Really Simple SSL Pro nie został jeszcze aktywowany. Możesz aktywować swój klucz w zakładce "licencje".

en: Your Really Simple SSL Pro license key is not activated. Please activate your license to continue receiving updates and premium support.
pl_PL: Twój klucz Really Simple SSL Pro nie jest aktywny. Proszę aktywuj swoją licencję, żeby otrzymywać aktualizacje i pomoc premium.

en: Your Really Simple SSL pro license hasn't been activated.
pl_PL: Twoja licencja Really Simple SSL PRO nie została aktywowana.

en: Your Really Simple SSL pro license is not valid.
pl_PL: Twoja licencja Really Simple SSL PRO jest nieważna.

en: Your files already were restored.
pl_PL: Twoje pliki zostały już przywrócone.

en: Your files were restored.
pl_PL: Twoje pliki zostały przywrócone.

en: Your license could not be found in our system. Please contact %ssupport%s.
pl_PL: Twoja licencja nie mogła zostać znaleziona w naszym systemie. Proszę skontaktuj się z %ssupportem%s.

en: Your license has been revoked. Please contact %ssupport%s.
pl_PL: Twoja licencja została odwołana. Proszę skontaktuj się z %ssupportem%s.

en: Your license key has expired. Please renew your license key on your %saccount%s.
pl_PL: Twój klucz licencji stracił ważność. Proszę odnów swój klucz licencji na stronie swojego %skonta%s.

en: Your site has been configured for the HSTS preload list. If you have submitted your site, it will be preloaded. Click %shere%s to submit.
pl_PL: Twoja witryna została skonfigurowana dla listy wstępnego ładowania HSTS. Jeżeli już dodałeś swoją witrynę, będzie wstępnie ładowana. Kliknij %stutaj%s żeby dodać.

en: Your site is not yet configured for the HSTS preload list.
pl_PL: Twoja witryna jeszcze nie została skonfigurowana dla listy wstępnego ładowania HSTS.

en: Your site redirects 404 pages to the http:// version of your homepage. This can cause mixed content issues with images.
pl_PL: Twoja witryna przekierowuje strony 404 do wersji http:// twojej strony głównej. To może powodować problemy z mieszaną treścią.

en: Your site uses an outdated version of TLS. Upgrade to TLS 1.2 or TLS 1.3 to keep your site secure.
pl_PL: Twoja witryna używa nieaktualnej wersji TLS. Proszę ulepsz do TLS 1.2 lub TLS 1.3, żeby zadbać o bezpieczeństwo swojej witryny.

en: activate
pl_PL: aktywuj

en: ago
pl_PL: temu

en: allowed
pl_PL: dozwolone

en: cached file, deactivate cache to see the actual source
pl_PL: plik w pamięci podręcznej, dezaktywuj pamięć podręczną, żeby zobaczyć aktualny wynik

en: deactivate
pl_PL: deaktywuj

en: file
pl_PL: Plik

en: htaccess redirection to SSL on the network
pl_PL: Przekierowanie htaccess do SSL w sieci

en: iFrame in the wp_postmeta database table
pl_PL: iFrame w tabeli wp_postmeta bazy danych

en: in uploads directory, possibly generated by plugin or theme
pl_PL: w folderze "Uploads", prawdopodobnie wygenerowanym przez wtyczkę lub motyw

en: mu plugin file
pl_PL: mu plik wtyczki

en: nginx.conf unavailable on %s
pl_PL: nginx.conf niedostępny na %s

en: none means that this feature is not allowed. Enable this to disable the feature entirely on your site.
pl_PL: żaden oznacza, że ta funkcja nie jest dozwolona. Włącz to, żeby zablokować tę funkcję całkowicie w twojej witrynie.

en: not allowed
pl_PL: nie dozwolone

en: plugin file
pl_PL: plik wtyczki

en: self
pl_PL: ja

en: self means this is feature is only allowed for content on your own domain. External scripts won't be able to use it.
pl_PL: własna oznacza, że ta funkcja jest dozwolona dla treści w twojej własnej domenie. Zewnętrzne skrypty nie będą mogły jej użyć.

en: theme file
pl_PL: plik motywu

en: unlimited
pl_PL: Nieograniczony

en: uploads file, possibly generated by plugin or theme
pl_PL: przesłane pliki, możliwe że wygenerowane przez wtyczkę lub motyw
