Really Simple SSL pro - en to uk translation catalogue (298 entries)

en:  the SSL certificate is expiring soon. The ValidTo date is:
uk: Строк дії SSL сертифікату скоро закінчується. Дата закінчення:

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
uk: %s є одиничним класом, а отже неможливо створити другий запис.

en: %s to %s of %s results
uk: %s до %s від %s результатів

en: %s/%s activations available.
uk: %s/%s активацій лишилось.

en: %sActivate%s your license.
uk: %sАктивувати%s вашу ліцензію.

en: %sGo to the settings page%s or %spurchase a license%s.
uk: %sПерейти до сторінки налаштувань%s або %sпридбати ліцензцю%s.

en: %sRead more%s.
uk: %sДетальніше%s.

en: %sScan again%s
uk: %sПовторити сканування%s

en: %sScan for issues%s
uk: %sПошук проблем%s

[ctx: 'date' at 'time']
en: %s at %s
uk: %s о %s

en: (filtered from %s results)
uk: (відфільтровано з-поміж %s результатів)

en: * is the default value. This means the feature is allowed.
uk: * є значенням за замовчуванням. Це означає, що опцію дозволено.

en: .htaccess file not writable. Set the .htaccess file permissions to writeable or add the following lines manually:
uk: Файл .htaccess не доступний для запису. Надайте доступ на запис для файлу .htaccess або додайте наступні рядки вручну:

en: A redirect to http was detected. This might result in redirect loops.
uk: Було виявлено переадресування до http. Воно може призвести до петель переадресувань.

en: According to the check that was performed just now on
uk: У відповідності із щойно зробленою перевіркою

en: Action
uk: Дія

en: Activate license
uk: Активувати ліцензію

en: After enabling this option, you have to %ssubmit%s your site. Please read the instructions on this page carefully before doing so.
uk: Після ввімкнення цієї опції вам знадобиться підписати ваш сайт. Будь ласка, дуже уважно перечитайте інструкцію на цій сторінці перш ніж продовжити.

en: Allow
uk: Дозволити

en: Allow/revoke
uk: Дозволити/відізвати

en: Allowed
uk: Дозволено

en: Always backup first!
uk: Завжди робіть резервну копію перед тим як почати!

en: Auto replace mixed content
uk: Автоматично замінювати змішаний вміст

en: Be very carefull with this function! Please backup your site before proceeding.
uk: Будьте дуже обережні з цією функцією! Будь ласка, спершу зробіть резервну копію вашого сайту.

en: Be very carefull with this function! Please backup your site before proceeding. This function will also create a backup of each changed file, name rsssl-bkp-filename. You can use the 'roll back files' function to restore the original files.
uk: Будьте дуже обережні з цією функцією! Будь ласка, спершу зробіть резервну копію вашого сайту. Ця функція також створить резервну копію кожного зміненого файла під ім'ям rsssl-bkp-назва_файлу. Ви також зможете скористатись функцією "відкатити файли", щоб повернути оригінали.

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Blocked URL: %s
uk: Заблоковано URL: %s

en: Can be fixed automatically by pressing the Fix button. If fixing fails, the source file can be edited manually by pressing the Edit button.
uk: Може бути автоматично виправлено натисканням кнопки Виправити. В разі невдачі, похідний файл можна буде відредагувати вручну натисканням кнопки Редагувати.

en: Cannot be fixed automatically, as the mixed content is coming from an external domain. Contact the owner of the domain to update the CSS/JS file
uk: Неможливо виправити автоматично тому, що змішаний вміст надходить з зовнішнього домену. Зв'яжіться з власником домену для оновлення файлу CSS/JS

en: Checking if external js or css files contain http links, %s of %s
uk: Перевірка зовнішніх файлів js чи css на вміст http посилань, %s з %s

en: Checking posts for external URLs, %s of %s
uk: Перевірка повідомлень на зовнішні URL, %s з %s

en: Checking which postmeta contain external resources
uk: Перевіряємо котрі postmeta містять зовнішні ресурси

en: Checking which resources can't load over ssl, %s of %s
uk: Перевіряємо які ресурси неможливо завантажити через ssl, %s з %s

en: Checking widgets for external URLs
uk: Перевірка віджетів на зовнішні URL

en: Close
uk: Закрити

en: Configure your site for the HSTS preload list
uk: Налаштувати ваш сайт для списку попереднього завантаження HSTS

en: Content Security Policy
uk: Політика безпеки вмісту

en: Content Security Policy configuration
uk: Налаштування Політики безпеки вмісту

en: Content Security Policy reporting enabled
uk: Звіти Політики безпеки вмісту ввімкнено

en: Content Security Policy reporting is paused to limit server resources. Please start configuring your Content Security Policy and enable reporting again.
uk: Звітування політики безпеки вмісту призупинено до обмежень ресурсів серверу. Будь ласка почніть налаштування Політики безпеки вмісту та увімкніть звітування повторно.

en: Copyright warning!
uk: Попередження про авторські права!

en: Deactivate license
uk: Деактивувати ліцензію

en: Description
uk: Опис

en: Details
uk: Деталі

en: Directive
uk: Директива

en: Disable access to the license page for all other accounts except your own.
uk: Вимкнути доступ до сторінки ліцензії для всіх облікових записів окрім вашого.

en: Disable for all users, except yourself
uk: Вимкнути для всіх користувачів, окрім вас

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Domain/protocol
uk: Домен/протокол

en: Downloading files from other websites can cause serious copyright issues! It is always illegal to use images, files, or any copyright protected material on your own site without the consent of the copyrightholder. Please ask the copyrightholder for permission. Use this function at your own risk.
uk: Завантаження файлів з інших джерел може призвести до серйозних проблем з авторськими правами! Завжди нелегальним є використання зображень, файлів чи будь-яких захищених авторськими правами матеріалів на вашому сайті без посилання на власника цих прав. Будь ласка зв'яжіться з власником авторських прав для отримання дозволу. Використовуйте цю функцію на власний ризик.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Editing files can break your site if you do not do it right!
uk: Редагування файлів може зламати ваш сайт, якщо його виконати неправильно!

en: Elementor mixed content successfully converted.
uk: Змішаний вміст Elementor успішно конвертовано.

en: Enable this if you want the mixed content fixer for admin.
uk: Увімкніть це, якщо бажаєте надати адміністратору функцію виправлення змішаного вмісту.

en: Enable this if you want to automatically replace mixed content.
uk: Увімкніть це, якщо бажаєте автоматично замінювати змішаний вміст.

en: Enable this if you want to block the htaccess file from being edited.
uk: Увімкніть це, якщо бажаєте заблокувати доступ до редагування файлу htaccess

en: Enable this if you want to enable certificate expiration notices.
uk: Увімкніть це, якщо бажаєте увімкнути нагадування про спливання терміну дії сертифікату.

en: Enable this if you want to hide the SSL menu on subsites.
uk: Увімкніть це, якщо бажаєте приховати меню SSL на підсайтах.

en: Enable this if you want to redirect ALL websites to SSL using .htaccess
uk: Увімкніть це, якщо бажаєте переадресувати ВСІ веб-сайти до SSL, використовуючи .htaccess

en: Enable this if you want to redirect SSL websites using .htaccess.
uk: Увімкніть це, якщо бажаєте переадресувати SSL веб-сайти використовуючи .htaccess.

en: Enable this if you want to use the internal WordPress 301 redirect for all SSL websites. Needed on NGINX servers, or if the .htaccess redirect cannot be used.
uk: Увімкніть це, якщо бажаєте використовувати внутрішнє переадресування WordPress 301 для всіх SSL веб-сайтів. Необхідно на NGINX серверах або коли переадресування .htaccess не може бути використане.

en: Enforce
uk: Примусово

en: Enter your license key
uk: Введіть ваш ліцензійний ключ

en: Error
uk: Помилка

en: Everything
uk: Все

en: Feature
uk: Опція

en: File editing blocked in WordPress!
uk: Редагування файлу заблоковане у WordPress!

en: File editing is blocked in WordPress. To edit these files, please use your FTP client.
uk: Редагування файлу заблоковане у WordPress! Для редагування цих файлів використовуйте ваш FTP клієнт.

en: Finished scan
uk: Завершене сканування

en: First
uk: Перший

en: Fix
uk: Виправити

en: Fix URLs
uk: Виправити URL

en: Fix http in CSS and JS files
uk: Виправити http у CSS та JS файлах

en: Follow these steps to complete the setup:
uk: Виконате ці кроки для встановлення:

en: For more information about this security header, please follow this %slink%s.
uk: За детальною інформацією щодо цього заголовку безпеки перейдіть, будь-ласка, за цим %sпосиланням%s.

en: Found
uk: Виявлено

en: Full Scan
uk: Повне сканування

en: Generating file list
uk: Побудова списку файлів

en: Generating web page list
uk: Побудова списку веб-сторінок

en: Go to editor
uk: Перейти до редактора

en: Great! Your scan last completed without errors.
uk: Чудово! Ваше останнє сканування завершено без помилок.

en: HSTS, HTTP Strict Transport Security improves your security by forcing all your visitors to go to the SSL version of your website for at least a year.
uk: HSTS (HTTP Strict Transport Security) покращує вашу безпеку за рахунок примусового переадресування всіх ваших відвідувачів до SSL версіїі вашого веб-сайту протягом щонайменше року.

en: HTTP Strict Transport Security is not enabled.
uk: HTTP Strict Transport Security не ввімкнено.

en: HTTP Strict Transport Security was set.
uk: HTTP Strict Transport Security було налаштовано.

en: Help
uk: Домомога

en: Hide menu for subsites
uk: Приховати меню для підсайтів

en: I have read the warning, continue
uk: Я прочитав попередження, продовжити

en: I have read the warnings, continue
uk: Я прочитав попередження, продовжити

en: If these files are generated by a theme or plugin, it is best to change the settings in that plugin instead. Otherwise your changes maybe overwritten by the plugin.
uk: Якщо ці файли створено темою або плагіном, то краще змінити налаштування саме у цьомі плагіні. В зворотньому випадку внесені вамі зміни будуть переписані плагіном.

en: If you revoke a rule from the content security policy, the rule will be deleted from the resource list that is considered safe to load. This might affect your website, or specific functions. You can always allow the resource if needed.
uk: В разі відзивання правила з політики безпеки вмісту, правило буде видалено зі списку ресурсів, що вважатимуться безпечними для завантаження. Це може вплинути на ваш веб-сайт або його функції. Ви завжди можете за потреби дозволити ресурс.

en: If your certificate expires, your site goes offline. Uptime robots don't alert you when this happens.
uk: Якщо строк дії вашого сертифікату закінчиться - ваш сайт буде вимкнено. Активні на той час боти не повідомлять вам про вимкнення.

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Import and insert file
uk: Імпортувати і вставити файл

en: In field: %s
uk: У полі: %s

en: In post:
uk: У повідомленні:

en: It is recommended to enable this feature as soon as your site is running smoothly on SSL, as it greatly improves security.
uk: Рекомендуємо увімкнути цю опцію як тільки ваш сайт запрацює гладко на SSL, бо вона значно посилює безпеку.

en: It is recommended to enable this feature as soon as your site is running smoothly on SSL, as it improves your security.
uk: Рекомендуємо увімкнути цю опцію як тільки ваш сайт запрацює гладко на SSL, бо вона посилює безпеку.

en: JS or CSS file with mixed content
uk: JS або CSS зі змішаним вмістом

en: Last
uk: Останній

en: License
uk: Ліцензія

en: License not activated
uk: Ліцензію не активовано

en: Location
uk: Місцезнаходження

en: Looking up blocked resources in files, %s of %s
uk: Пошук заблокованих ресурсів у файлах, %s з %s

en: Looking up blocked resources in postmeta
uk: Пошук заблокованих ресурсів у postmeta

en: Looking up blocked resources in posts
uk: Пошук заблокованих ресурсів у повідомленнях

en: Looking up blocked resources in widgets
uk: Пошук заблокованих ресурсів у віджетах

en: Mixed content fixer on the WordPress back-end
uk: Функція виправлення змішаного вмісту на WordPress back-end

en: Mixed content found in a widget. Press the edit link to edit the widget manually.
uk: Виявлено змішаний вміст у віджеті. Натисніть на посилання для редагування віджета вручну.

en: Mixed content found in in a post. Can be fixed automatically by pressing the fix button. Pressing the edit button allows you to update the link in the post manually.
uk: Змішаний вміст виявлено у повідомленні. Може бути виправлено натисканням кнопки Виправити. Натискання кнопки Редагування дозволить змінити посилання у повідомленні вручну.

en: Mixed content from a postmeta table in your database. Usually won't cause any mixed content on the front-end. Check the post if it causes mixed content. If so, the link can be replace directly in the database.
uk: Змішаний вміст з таблиці postmeta у вашій базі даних. Зазвичай не буде створено жодного змішаного вмісту у front-end. Перевірте, чи запис створює змішаний вміст. Якщо так - посилання можна змінити вручну прямо у базі даних.

en: Mixed content in %s
uk: Змішаний вміст у %s

en: Mixed content in CSS/JS file from other domain
uk: Змішаний вміст у файлі CSS/JS з іншого домену

en: Mixed content in a widget
uk: Змішаний вміст у віджеті

en: Mixed content in remote file
uk: Змішаний вміст у віддаленому файлі

en: Mixed content in the postmeta table
uk: Змішаний вміст у таблиці postmeta

en: Mixed content resources: %s
uk: Ресурси зі змішаним вмістом

en: Mixed content scan
uk: Сканування змішаного вмісту

en: Multisite
uk: Мультисайт

en: Multisite detected. Please consider upgrading to %smultisite%s.
uk: Виявлено мультисайт. Будь ласка, оновіться до %sмультисайту%s.

en: Never
uk: Ніколи

en: Next
uk: Далі

en: No Content Security Policy violations found.
uk: Порушень Політики безпеки вмісту не виявлено.

en: No items reported yet. Come back at a later time.
uk: Поки що звітів немає. Будь ласка, поверніться пізніше.

en: No mixed content has been found!
uk: Змішаного вмісту не виявлено!

en: No redirect to http detected.
uk: Переадресувань до http не виявлено

en: No response
uk: Немає відповіді

en: No restrictions for this feature.
uk: Жодних обмежень для цієї функції.

en: No results found
uk: Пошук не дав результатів

en: No results found in the table
uk: Пошук у таблиці не дав результатів

en: No results to show
uk: Немає результатів для показу

en: No scan completed yet. Before migrating to SSL, you should do a %sscan%s
uk: Сканування ще не виконувалось. Перед міграцією на SSL вам обов'язково потрібно виконати %sсканування%s

en: No scan done yet. Start a quick or full scan to identify any issues.
uk: Сканування ще не виконувалось. Розпочніть повне або швидке сканування, щоб виявити проблеми.

en: Not available
uk: Не доступне

en: Not detected
uk: Не виявлено

en: On page
uk: На сторінці

en: Once 1 minutes
uk: Раз у хвилину

en: Once 10 minutes
uk: Раз на 10 хвилин

en: Once Daily
uk: Раз в день

en: Open
uk: Відкрити

en: Optimize your SSL security with the mixed content scan, secure cookies and advanced security headers.
uk: Оптимізуйте вашу SSL безпеку за допомогою сканування змішаного вмісту, безпечних cookies та покращених заголовків безпеки.

en: PHP file with mixed content
uk: PHP файл зі змішаним вмістом

en: Please activate Really Simple SSL network wide.
uk: Будь ласка активуйте Really Simple SSL на всю мережу.

en: Please activate your license key.
uk: Будь ласка, активуйте ваш ліцензійний ключ.

en: Please ensure that your site is running over SSL smoothly, and note that all subdomains, including www and non-www domain need to be HTTPS!
uk: Будь ласка, переконайтесь що ваш сайт працює через SSL гладко, та зауважте що всі піддомени, включаючи www та не-www домени мають бути HTTPS!

en: Please enter your license key. Available in your %saccount%s.
uk: Будь ласка, введіть ваш ліцензійний ключ. Доступний у вашому %sобліковому записі%s.

en: Please install and activate Really Simple SSL to enable the add-on.
uk: Будь ласка встановіть та активуйте Really Simple SSL для активації цього додатку.

en: Please note that any changes you have made since to your current files, will be lost.
uk: Будь ласка, зауважте що всі зміни, зроблені вами у поточні файли, будуть втрачені.

en: Please renew your certificate before the expiry date.
uk: Будь ласка оновіть ваш сертифікат до того, як скінчиться строк його дії.

en: Please upgrade to the latest version to be able use the full functionality of the plugin.
uk: Будь ласка оновіться до останньої версії, щоб користуватися всіма можливостями плагіну.

en: Plugin dependency error
uk: Помилка залежностей плагіну

en: Post field with mixed content
uk: Поле повідомлення зі змішаним вмістом

en: Post with mixed content
uk: Повідомлення зі змішаним вмістом

en: Potential redirect loop.
uk: Потенційна петля переадресувань.

en: Premium settings
uk: Преміум налаштування

en: Premium support
uk: Преміум підтримка

en: Previous
uk: Попередній

en: Previous scan completed with issues
uk: Попереднє сканування завершилося з помилками

en: Quick Scan
uk: Швидке сканування

en: Re-check the redirect
uk: Перевірте переадресування

en: Really Simple SSL Pro Multisite license key
uk: Ліцензійний ключ Really Simple SSL Pro для мультисайту

en: Really Simple SSL Pro license key
uk: Ліцензійний ключ Really Simple SSL Pro

en: Really Simple SSL needs to be updated to the latest version to be compatible.
uk: Really Simple SSL потрібно оновити до останньої версії для сумісності.

en: Really Simple SSL pro cannot be activated. The plugin requires PHP 5.6 or higher
uk: Really Simple SSL Рro не може бути активовано. Плагін потребує PHP 5.6 або вище

en: Really Simple SSL pro cannot be activated. The plugin requires WordPress 4.9 or higher
uk: Really Simple SSL Рro не може бути активовано. Плагін потребує WordPress 4.9 або вище

en: Really Simple SSL pro is an add-on for Really Simple SSL, and cannot do it on its own :-(
uk: Really Simple SSL pro є додатком для Really Simple SSL та не здатний працювати самостійно  :-(

en: Really Simple SSL pro multisite
uk: Really Simple SSL Pro для мультисайту

en: Receive an email when your certificate is about to expire
uk: Отримати листа коли строк дії сертифікату буде добігати кінця

en: Recommended security headers enabled.
uk: Рекомендовані заголовки безпеки ввімкнено.

en: Recommended security headers not enabled (%sRead more%s).
uk: Рекомендовані заголовки безпеки не ввімкнено (%sДетальніше%s).

en: Reporting active
uk: Звітування активоване

en: Reporting is active and will gather Content Security Policy directives available under ‘Content Security Policy configuration’.
uk: Звітування активоване та буде збирати директиви Політики безпеки вмісту у 'Налаштування політики безпеки вмісту'.

en: Reporting paused
uk: Звітування призупинено

en: Reporting will be paused after 20 requests to limit server load. You can always manually set reporting to paused, if needed.
uk: Звітування буде призупинено після 20 запитів, щоб обмежити навантаження на сервер. Ви завжди можете призупинити звітування вручну, якщо потрібно.

en: Restore files
uk: Відновити файли

en: Resume
uk: Продовжити

en: Revoke
uk: Відізвати

en: Revoke and delete rule
uk: Відізвати та видалити правило

en: Revoke rule
uk: Відізвати правило

en: Revoking a Rule from the Content Security Policy
uk: Відізвати правило з Політики безпеки вмісту

en: Roll back changes made to your files
uk: Відкатити зміни у ваших файлах

en: Roll back file changes
uk: Відкатити зміни файлів

en: SCAN
uk: СКАНУВАТИ

en: SSL certificate expiration warning
uk: Попередження про закінчення строку дії SSL сертификату

en: SSL configuration finished!
uk: Налаштування SSL завершено!

en: Save
uk: Зберегти

en: Search
uk: Пошук

en: Searching for js and css files and links to external resources in website, %s of %s
uk: Пошук js та css файлів а також посилань до зовнішніх ресурсів у веб-сайті. %s з %s

en: Searching for mixed content in css and js files, %s of %s
uk: Пошук змішаного вмісту у css та js файлах, %s з %s

en: Security headers have been set via PHP but your site uses caching. Caching prevents the headers from working correctly. We recommend to add the following security headers to your NGINX configuration file:
uk: Заголовки безпеки було встановлено за допомогою PHP, але ваш сайт використовує кешування, що заважає нормальній роботі заголовків. Ми рекомендуємо додати наступні заголовки безпеки до вашого файлу конфігурації NGINX:

en: Send
uk: Надіслати

en: Set the security headers with PHP. Should be enabled when using NGINX as the webserver, or when the htaccess security headers are not supported by your hosting company.
uk: Налаштувати заголовки безпеки з PHP. Має бути ввімкнено в разі використання NGINX в якості сервера або коли заголовки безпеки htaccess не підтримуються вашої хостинговою компанією.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Show %s results
uk: Показати %s результатів

en: Show ignored URLs
uk: Показати проігноровані URL

en: Site
uk: Сайт

en: Sites
uk: Сайти

en: Something went wrong.
uk: Щось пішло не так.

en: Something went wrong. Please refresh the page and try again, or fix manually.
uk: Щось пішло не так. Будь ласка оновіть сторінку та спробуйте знову або виправте вручну.

en: Someting went wrong. If this doesn't work, you can put the original files back by changing files named 'rsssl-bkp-filename' to filename.
uk: Щось пішло не так. Якщо це не працює, ви можете повернути назад оригінальні файли просто змінивши імена з 'rsssl-bkp-(ім'я файлe)' на '(им'я файлу)'

en: Start scan
uk: Почати сканування

en: Status
uk: Статус

en: Stop editing the .htaccess file
uk: Зупинити редагування файлу .htaccess

en: Stop scan
uk: Зупинити сканування

en: TLS version is up-to-date
uk: У вас остання версія TLS

en: The Content Security Policy allows you to specify which resources to allow on your site.
uk: Політика безпеки вмісту дозволяє вказати які ресурси дозволені на вашому сайті

en: The file could not be downloaded. It might not exist, or downloading is blocked. Fix manually.
uk: Неможливо завантажити цей файл. Він може не існувати або завантаження було заблоковане. Виправте вручну.

en: The file could not be downloaded. The file might not exist, or downloading is be blocked by the server. Fix manually.
uk: Неможливо завантажити цей файл. Він може не існувати або завантаження блокується сервером. Виправте вручну.

en: The file that's causing a potential mixed content issue.
uk: Файл, що створює потенційну проблему зі змішаним вмістом.

en: The last scan was completed with errors. Are you sure these issues don't impact your site?
uk: Останнє сканування завершилось з помилками. Ви впевнені, що ці проблеми не впливатимуть на ваш сайт?

en: The last scan was completed with errors. Only migrate if you are sure the found errors are not a problem for your site.
uk: Останнє сканування завершилось з помилками. Мігруйте лише якщо ви впевнені, що виявлені помилки не стануть проблемою для вашого сайту.

en: The license information could not be retrieved at this moment. Please try again at a later time.
uk: Інформація про ліцензію на даний момент не може бути отримана. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: The license key is only visible to %s. Add &rsssl_license_unlock={your license key} behind the URL to unlock the license block.
uk: Ліцензійний ключ видимий лише для %s. Додайте &rsssl_unlock_license={ваш ліцензійний ключ} позаду URL, щоб розблокувати ліцензійний блок.

en: The preload list offers even more security, as browsers will be instructed to load the site over HTTPS, even before the first visit.
uk: Список передзавантаження дає навіть більшу безпеку, бо браузери будуть завантажувати сайти через HTTPS, навіть перед першим візитом.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
uk: Доступна нова версія %1$s. %2$sПодивитись версію %3$s деталі%4$s чи %5$sоновитись%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
uk: Доступна нова версія %1$s. %2$sПодивитись версію %3$s деталі%4$s

en: There was a problem editing the file. Please try manually.
uk: Виникла проблема з редагуванням файлу. Будь ласка спробуйте вручну.

en: These settings are only available on the network settings, available with the %sAgency license%s.
uk: Ці налаштування доступні лише на сторінці налаштувань мережі та лише з %sліцензією Агенства%s.

en: These settings are only available under the %snetwork settings%s.
uk: Ці налаштування доступні лише на сторінці налаштувань мережі.

en: This domain is not activated for this Really Simple SSL Pro license. Please activate the license for this domain.
uk: Цей домен не активований для цієї лицензії Really Simple SSL Pro. Будь ласка, активуйте ліцензію для цього домену.

en: This downloads the file from the domain without SSL, inserts it into WP media, and changes the URL to the new URL.
uk: Це завантажує файл з домену не використовуючи SSL, вставляє його до WP media та змінює його URL на нову.

en: This feature is not allowed. Enable this to disable the feature entirely on your site.
uk: Ця функція не дозволена. Увімкніть це, щоб повністю вимкнути її на вашому сайті.

en: This function downloads the file from the domain without SSL, inserts it into WP media, and changes the URL to the new URL.
uk: Ця функція завантажує файл з домену не використовуючи SSL, вставляє його до WP media та змінює його URL на нову.

en: This function will change the urls to the protocol independent // instead of http://
uk: Ця функція змінює url на незалежну від протоколу // замість http://

en: This header allows you to restrict browser features on your own and embedded pages.
uk: Цей заголовок дозволить вам заборонити особливі опції браузера на вашій та вбудованій сторінках.

en: This header enforces certificate transparency. This is done by expecting valid Signed Certificate Timestamps (SCTs).
uk: Цей заголовок задіює прозорість сертифікату. Це відбувається за допомогою очікування діючого Підписаного сертифікату часових міток (SCTs).

en: This header only sets a referrer when navigating to the same protocol (HTTPS->HTTPS) and not when downgrading (HTTPS->HTTP).
uk: Цей заголовок лише встановлює відповідник при навігації на той самий протокол (HTTPS->HTTPS) та не при відкаті (HTTPS->HTTP).

en: This header prevents MIME-sniffing, which can be used to upload malicious files disguised as another content type.
uk: Цей заголовок попереджує MIME-сніфінг, котрий може використовуватись для завантаження шкідливих файлів, замаскованих під вміст іншого типу.

en: This header prevents your site from being loaded in an iFrame on other domains. This is used to prevent clickjacking attacks.
uk: Цей заголовок перешкоджає завантаженню вашого сайту до iFrame на інших доменах. Використовується для попередження атак перехоплювача кліків.

en: This header protects your site from cross-site scripting attacks. If a cross-site scripting attack is detected, the browser will automatically sanitize (remove) unsafe parts (scripts) when this header is enabled.
uk: Цей заголовок захищає ваш сайт від міжсайтових скриптових атак. Якщо таку атаку виявлено - браузер автоматично очистить (видалить) небезпечні частини (скрипти), коли цей заголовок ввімкнений.

en: This is an additional header to force all incoming http:// requests to https://.
uk: Це додатковий заголовок для примушення всіх надходячих http:// запитів до https://.

en: This is an advanced feature. Only enable this if you know what you're doing. See %sour usage guide%s
uk: Це просунута функція. Вмикайте лише у випадку, якщо ви знаєте що робите. Ознайомтесь з %sнашою інструкцією щодо використання%s

en: This license is not valid for this product. Find out why on your %saccount%s.
uk: Ця ліцензія не дійсна для цього продукту. З'ясуйте чому у вашому %sобліковому записі%s.

en: This license is not valid. Find out why on your %saccount%s.
uk: Ця ліцензія не дійсна. З'ясуйте чому у вашому %sобліковому записі%s.

en: This option is enabled on the network menu.
uk: Ця опція вмикається в меню мережі

en: This option sends an email to the administrator email address (%s) when your certificate is about to expire within 2 weeks.
uk: Ця опція надсилатиме листа адміністратору на його пошту (%s), коли до спливання терміну дії сертифікату залишиться 2 тижні.

en: This will put the files back that were changed by the fix option in Really Simple SSL pro.
uk: Це поверне всі файли, змінені опцією виправлення у Really Simple SSL Рro.

en: To restart reporting, set Content Security Policy to ‘reporting active’.
uk: Щоб повторно запустити звітування, встановіть у Політиці безпеки вмісту 'звітування ввімкнено'

en: Today
uk: Сьогодні

en: Unlimited activations available.
uk: Доступні необмежені активації.

en: Update Really Simple SSL Free to the latest version for optimal Content Security Policy compatibility.
uk: Оновіть до останньої версії безкоштовну Really Simple SSL для оптимальної сумісності Політики безпеки вмісту.

en: Upgrade insecure request
uk: Оновити небезпечний запит

en: Upgrade to a %s5 sites or Agency%s license.
uk: Оновити ліцензію до %s5 сайтів або Агенство%s.

en: Upgrade to an %sAgency%s license.
uk: Оновити ліцензію до %sАгенство%s.

en: Use this option if you do not have the secure lock in the WordPress admin.
uk: Використовуйте цю опцію, якщо у вас не з'являється зеленый замок у режимі WordPress адміністратора.

en: User not found
uk: Користувача не знайдено

en: Valid
uk: Дійсно

en: Valid license for %s.
uk: Дійсна ліцензія до %s.

en: Valid until %s.
uk: Дійсна до %s.

en: Warning
uk: Попередження

en: When there a no new directives reported, you can continue with the configuration and set the Content Security Policy to ‘Enforce’.
uk: В разі, коли не виявлено нових директив, ви можете продовжити налаштування та встановити Політику безпеки вмісту у значення 'Примусово'.

en: When you enable this option, the URL's that were previously ignored are shown again.
uk: Коли ви вмикаєте цю опцію, попередньо проігноровані URL знову стають видимі.

en: When you send this form we will attach the following information: license key, scan results, your domain, .htaccess file, debug log and a list of active plugins
uk: Надсилаючи цю форму ми прикріпимо наступну інформацію: ліцензійний ключ, результати сканування, ваш домен, файл .htaccess, лог відладки а також список активних плагінів

en: Widget area "%s"
uk: Зона віджету "%s"

en: Widget with mixed content
uk: Віджет зі змішаним вмістом

en: WordPress 301 redirection to SSL for all SSL sites
uk: Переадресування WordPress 301 до SSL для всіх SSL-сайтів

en: You can edit the source file manually by pressing the edit button.
uk: Ви можете вручну відредагувати похідний файл натиснувши кнопку Редагувати.

en: You can renew your license on your %saccount%s.
uk: Ви можете оновити свою ліцензію у вашому %sобліковому записі%s.

en: You can upgrade on your %saccount%s.
uk: Ви можете оновитися у вашому %sобліковому записі%s.

en: You do not have any activations left on your Really Simple SSL Pro license. Please upgrade your plan for additional activations.
uk: У вашій ліцензії Really Simple SSL Pro не залишилось активацій. Будь ласка, оновіть свій план для отримання додаткових активацій.

en: You do not have permission to install plugin updates
uk: У вас немає дозволу на встановлення оновлень плагіну

en: You finished a scan without errors.
uk: Сканування завершено без помилок.

en: You have a lifetime license.
uk: У вас пожиттєва ліцензія.

en: You have a multisite environment. To leverage all configuration options in Really Simple SSL, we recommend to enabled the plugin networkwide, then use the 'activate per site' option to enable SSL per site.
uk: У вас мультисайтове оточення. Щоб правильно виставити всі налаштування у Really Simple SSL, ми рекомендуємо увімкнути плагін на всю мережу, а потім використати опцію "активувати посайтово" для ввімкнення SSL на кожному сайті.

en: You have enabled the nginx.conf security header option. Check if the following security headers have been added to the NGINX configuration file:
uk: Ви вимкнули опцію заголовків безпеки PHP. Перевірте чи були додані наступні заголовки безпеки до файлу конфігурації NGINX:

en: You have new rules that can be added to your Content Security Policy.
uk: У вас є нові правила, котрі можна додати до вашої Політики безпеки вмісту

en: You have scanned your site before, but the scan results are cleared from the cache. Run a new scan to see the results.
uk: Ви сканували свій сайт раніше, але результати було видалено з кешу. Запустіть нове сканування щоб побачити результати.

en: You haven't activated your Really Simple SSL Pro Multisite license yet. To get all future updates, enter your license on the network settings page.
uk: Ви ще не активували свою ліцензію Really Simple SSL Pro для мультисайту. Щоб отримувати майбутні оновлення, вкажіть вашу ліцензію на сторінці налаштувань мережі.

en: You haven't scanned the site yet, you should scan your site to check for possible issues.
uk: Ви ще не сканували свій сайт. Вам необхідно виконати сканування, щоб знайти можливі проблеми.

en: Your Really Simple SSL Pro license key has expired. Please renew your license to continue receiving updates and premium support.
uk: Термін дії вашої ліцензії Really Simple SSL Pro вичерпано. Будь ласка, оновіть ліцензію, щоб продовжити отримувати оновлення та преміум підтримку.

en: Your Really Simple SSL Pro license key hasn't been activated yet. You can activate your license key on the license tab.
uk: Вашу ліцензію Really Simple SSL Pro ще не активовано. Ви можете активувати її на вкладці лицензії.

en: Your Really Simple SSL Pro license key is not activated. Please activate your license to continue receiving updates and premium support.
uk: Вашу ліцензію Really Simple SSL Pro ще не активовано. Будь ласка, активуйте ліцензію, щоб продовжити отвримувати оновлення та преміум підтримку.

en: Your files already were restored.
uk: Ваші файли вже відновлено.

en: Your files were restored.
uk: Ваші файли відновлено.

en: Your license could not be found in our system. Please contact %ssupport%s.
uk: Не можемо знайти вашу ліцензію в нашій системі. Будь ласка, зв'яжіться з %sпідтримкою%s.

en: Your license has been revoked. Please contact %ssupport%s.
uk: Вашу ліцензію було відізвано. Будь ласка, зв'яжіться з %sпідтримкою%s.

en: Your license key has expired. Please renew your license key on your %saccount%s.
uk: Термін дії вашої ліцензії сплив. Будь ласка, оновіть свій ліцензійний ключ у вашому %sобліковому записі%s.

en: Your site has been configured for the HSTS preload list. If you have submitted your site, it will be preloaded. Click %shere%s to submit.
uk: Ваш сайт було налаштовано для списків попереднього завантаження HSTS. Якщо ви підписали ваш сайт - він буде попередньо завантажений. Натисніть %sтут%s для підпису.

en: Your site is not yet configured for the HSTS preload list.
uk: Цей сайт ще не налаштовано для списків передзавантаження HSTS

en: Your site redirects 404 pages to the http:// version of your homepage. This can cause mixed content issues with images.
uk: Ваш сайт переадресовує 404 сторінки до http:// версії вашої домашньої сторінки. Це може створити проблеми змішаного вмісту із зображеннями.

en: Your site uses an outdated version of TLS. Upgrade to TLS 1.2 or TLS 1.3 to keep your site secure.
uk: Ваш сайт використовує застарілу версію TLS. Оновіться до TLS 1.2 чи TLS 1.3, щоб тримати ваш сайт в безпеці.

en: activate
uk: активувати

en: ago
uk: давно

en: allowed
uk: дозволено

en: cached file, deactivate cache to see the actual source
uk: файл з кешу, деактивуйте кеш, щоб побачити актуальне джерело

en: deactivate
uk: деактивувати

en: file
uk: файл

en: htaccess redirection to SSL on the network
uk: переадресування htaccess до SSL у мережі

en: iFrame in the wp_postmeta database table
uk: iFrame у таблиці бази даних wp_postmeta

en: in uploads directory, possibly generated by plugin or theme
uk: у директорії завантажень, можливо створено плагіном чи темою

en: mu plugin file
uk: mu файл плагіну

en: none means that this feature is not allowed. Enable this to disable the feature entirely on your site.
uk: none означає, що цю опцію не дозволено. Увімкніть це, щоб вимкнути цю опцію для всьго вашого сайту.

en: not allowed
uk: не дозволено

en: plugin file
uk: файл плагіну

en: self
uk: себе

en: self means this is feature is only allowed for content on your own domain. External scripts won't be able to use it.
uk: self означає, що ця опція дозволена лише для вмісту на вашому власному домені. Зовнішні скрипти не зможуть її використовувати.

en: theme file
uk: файл теми

en: unlimited
uk: не обмежено

en: uploads file, possibly generated by plugin or theme
uk: завантажує вайл, можливо створений плагіном чи темою
